1 2 3 4 5 6

Бокс

Бердичівлянин Роман Маркарян: «Я радий, що став професійним боксером»

09.07.2020 12:42Бокс

Роман Маркарян - один із найталановитіших та перспективних боксерів, про якого вже знають далеко за межами Бердичева. Наш земляк у боксі вже понад 13 років і у 2019 році розпочав професійну боксерську кар’єру.

- Романе, розкажи трішки про себе? Чому ти обрав саме бокс?

- Мені на даний час вісімнадцять років, я займаюся боксом вже тринадцять років. За цей час дуже багато через що пройшов. Брав участь у двох чемпіонатах Європи, став майстром спорту України з боксу. Також я трьохразовий чемпіон України 2014-2015-2017 років.

Хочу подякувати своїм тренерам Сікорському Ігорю Олеговичу та Сікорьскому Олегу Володимировичу за усі їхні старання зробити мене таким сильним та перспективним боксером.

- Чи пам’ятаєш свої перші змагання і який там показав результат?

- Звичайно, пам’ятаю перші змагання. Вони відбулися у місті Біла Церква, де я зайняв перше місце та здобув перемогу у змаганнях.

- Перші міжнародні змагання. Що можеш розповісти про них?

- Перші міжнародні змагання були у місті Анапа (Росія) і це був мій перший чемпіонат Європи серед школярів у 2015 році. А взагалі я взяв участь у вісімнадцяти міжнародних турнірах, з них у дванадцяти став переможцем.

- Яка спортивна мрія Романа Маркаряна? Хто є твоїм кумиром у боксі?

- На даний момент мрія стати чемпіоном світу серед молоді до 24 років по професіоналам. Моїм кумиром є легендарний боксер з США - Майк Тайсон.

- Чому вирішив перейти у професіонали? І як успіхи у професіоналах?

- Скажу, що це насправді було дуже випадкове рішення перейти у професіонали, але я дуже радий, що перейшов. Чесно кажучи, мені дуже подобається виступати у професіоналах, ніж у любителях. Тут набагато більше можливостей для підвищення своїх боксерських навичок. Я у професіоналах провів вже три поєдинки та здобув три перемоги.

за матеріалом Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів інтерв’ю 

Схожі новини