1 2 3 4 5 6

Бокс

Бердичівські спортсменки здобули нагороди чемпіонату України з таїландського боксу

04.08.2020 09:05Бокс

З 22 по 26 липня 2020 року у місті Одесі відбувся Чемпіонат України з таїландського боксу «Муей-Тай». У змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів з 18 областей України. У престижних змагання також взяли бердичівські спортсмени, вихованці військово-патріотичного спортивного клубу "Козак" під керівництвом тренера Олега Глінського.

«Перед поїздкою на Чемпіонат України провели понад чотири тижні важкої підготовки, здебільшого по два тренування на день, наші спортсмени дуже добре відпрацювали задля поїздки та вдалого виступу на головних змаганнях країни», - розповів тренер Олег Глінський.

Щодо виступів на Чемпіонаті України, то першою здобула перше місце для Житомирської області і міста Бердичева Вікторія Редич, здолавши у фіналі спортсменку з Дніпропетровщини, та стала Чемпіоном України серед юнаків у ваговій категорії до 30 кілограм.

Також перше місце здобула Анастасія Гуменчук. Настя провела бій із суперницею, якій програла минулого року. Але цього разу реванш був за нами. З першого раунду наша спортсменка впевнено взяла ініціативу в свої руки та «нав’язала» суперниці свою манеру ведення бою. Майже усі три раунди бій пройшов у клінчі, в чому бердичівлянка орієнтувалася краще за свою опонентку.

Наступною вийшла в ринг Крістіна Півень. В першому поєдинку Крістіна зійшлася зі спортсменкою з Київської області та впевнено здолала її в усіх трьох раундах. Наступний бій бердичівська спортсменка провела зі спортсменкою з Одеси, якій раніше двічі програвала, але не цього разу. Крістіна впевнено перемогла усі раунди, навіть відправила суперницю в нокдаун влучним ударом коліна по голові в третьому раунді. Планували завершити бій достроково, але опонентка все ж таки витримала натиск. Крістіна стала Чемпіоном України серед старших юніорів у ваговій категорії до 51 кг.

І завершила поєдинки спортсменів з Бердичева Катерина Глінська. У фіналі чемпіонату Катя зустрілася зі спортсменкою із Одеси. Суперниця уже декілька років являється першим номером збірної команди України у ваговій категорії до 45 кілограм серед дорослих жінок.

«Бій тривав усі три раунди. У першому раунді одеситка працювала першим номером та намагалася закінчити поєдинок якомога швидше, але амазонок Житомирщини так просто не здолати. З другого раунду першим номером працювала Катя, одеситка все частіше відходила назад, при цьому атакуючи нашу спортсменку влучними лоу-кіками (відчувається досвід міжнародного рівня нашої суперниці). У третьому раунді вся ініціатива поєдинку була в руках Катерини. Вона «розстрілювала» одеситку влучними ударами рук та добивала колінами в клінчі. Під кінець поєдинку Катя відправила суперницю в нокдаун потужним ударом ноги по корпусу. Здавалося б ще трішки і Катя завершить поєдинок достроково, адже суперниця сильно втомилася і уже побувала у нокдауні, але буквально через десять секунд пролунав фінальний гонг. Катя програла перший та другий раунди і яскраво виграла третій, але за сумою балів перемогу отримала одеситка», - розповів тренер бердичівлян Олег Глінський.

За підсумками змагань бердичівські спортсмени здобули три перших місця та одне друге місце.