1 2 3 4 5 6

Бокс

​Боксер Олег Чулячеєв став срібним призером міжнародного турніру Сербії

11.12.2019 14:34Бокс

Бердичівський боксер Олег Чулячеєв взяв участь в найбільш престижному, вже 62-му міжнародному турнірі з боксу «Golden Gloves - 2019» в Сербії. Змагання турніру відбувались в столиці Сербії – Белграді. Олег Чулячеєв брав участь в складі Національної збірної України і став срібним призером цього турніру. Цього року взяти участь у 62-му міжнародному турнірі з боксу «Golden Gloves - 2019» приїхали учасники з 17-ти країн.

Олег Чулячеєв – вихованець СК «Крос» та тренерської династії Сікорських. Виступав на турнірі у ваговій категорії 57 кг. Перший поєдинок, який виграв бердичівський боксер, був з боксером з Алжиру – Морджане Оусамму. У фінальному поєдинку Олег Чулячеєв позмагався з господарем турніру – Сербії Вейко Глігоричем. Бердичівлянин поступився і став срібним призером.

Також, згідно Наказу Міністерства молоді та спорту України бердичівському Олегу Чулячеєву присвоєно звання «Майстер спорту України міжнародного класу», про що стало відомо 6 грудня.