1 2 3 4 5 6

Бокс

Став відомий перший суперник бердичівського боксера Володимира Матвійчука на Олімпійських іграх в Ріо

Першим суперником самого нашого бердичівського боксера, 32-річного Володимира Матвійчука у ваговій категоріії до 64 кг ставчемпіон Європейських ігор-2015 Лорензо Колазо Сотомайора. Цей 31-річний уродженець Гавани останні три роки виступає за Азербайджан.

2016.08.08 15:12Бокс

Бердичівлянин став срібним призером Всеукраїнського турніру у Хмельницькому

У Хмельницькому завершився Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті видатного тренера Євгена Кужельного. У змаганнях прийняли участь більшеста спортсменів з двадцять трьох областей України, а також гості з Молдови. У цьому турнірі взяв участь вихованець бердичівської ДЮСШ імені Віталія Лонського та спортивного клубу «Крос» Олег Чулячеєв.

2016.08.02 16:26Бокс

Боксер с Коростышева в Лос-Анджелесе проведет поединок против Оскара Риохаса

Украинский полутяжеловес Вячеслав Шабранский (16-0, 13 КО) 19 августа на арене Belasco Theater в Лос-Анджелесе проведет 8-ранудовый поединок против мексиканца, проживающего в США Оскара Риохаса (10-5-1, 3 KO).

2016.07.26 11:12Бокс

Житомирські боксери виграли дві медалі на міжнародному турнірі серед дорослих памяті Семена Трестіна в Одесі

Більше 152 учасника з 10 країн світу (Швеція, Іран, Азейбарджан, Казахстан, Молдова, Білорусь, Ізраїль, Дагестан, Придністров'я та Україна) взяли участь у міжнародному турнірі з боксу серед дорослих памяті мсмк Семена Трестіна, який з 20 по 24 липня відбувався в Одесі.

2016.07.26 09:59Бокс

Бердичівлянин Володимир Матвійчук: «Хочу увійти в історію боксу як переможець Олімпійських ігор-2016»

Про особисте розчарування від Каракасу (Венесуела), переївшого суперника та боксерські плани на майбутнє поділився боксер Національної збірної України з боксу у вазі до 64 кілограм, учасник команди «Українські отамани», багаторазовий призер та переможець чемпіонатів України - Володимир Матвійчук.

2016.07.13 10:59Бокс

Бердичівський боксер Володимир Матвійчук здобув ліцензію на Олімпійські ігри в Ріо

Бердичівлянин Володимир Матвійчук здобув ліцензію на Олімпійські ігри в Ріо. На кваліфікаційному турнірі у Венесуелі наш боксер мав битися за третє місце у ваговій категорії 64кг. За правилами змагань путівку на Олімпіаду у Бразилії здобувають фіналісти відбору, а також бронзові призери турніру.

2016.07.09 14:42Бокс

Бердичевский боксер Владимир Матвийчук проиграл Аванесу Бачкову, но сохранил шансы завоевать олимпийскую лицензию

Бердичевлянин Владимир Матвейчук проиграл бой Хованесу Бычкову из Армении в полуфинале лицензионного турнира по боксу, который в четверг, 07 июля, состоялся в Венесуэлле. Впрочем, наш спортсмен сохранил шансы получить олимпийскую лицензию.

2016.07.08 09:59Бокс

Бердичівлянин Володимир Матвійчук боксуватиме у півфінал ліцензійного турніру з боксу у Венесуелі

У четвер, 7 липня, бердичівлянин Володимир Матвійчук змагатиметься за путівку у фінал ліцензійного турніру з боксу, який цими днями відбувається у Венесуелі. Змагання є останнім шансом для спортсменів здобути путівку на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро.

2016.07.07 11:27Бокс

Бердичівлянин Володимир Матвійчук у Венесуелі побореться за путівку на олімпіаду в Ріо

Збірна України з боксу серед чоловіків взяла курс на Венесуелу, де прийматиме участь в заключному етапі відбору на Олімпійські ігри 2016 року.

2016.06.28 16:35Бокс

Звягельчани здобули вісім медалей у відкритій першості Хмельницької ДЮСШ «Динамо» з боксу

Боксери Новоград-Волинської ДЮСШ взяли участь у відкритій першості Хмельницької ДЮСШ «Динамо» з боксу серед юнаків та дівчат, який нещодавно відбувся у Нетішині. Наші спортсмени змоги успішно конкурувати з господарями за нагороди турніру. В підсумку у звягельчан - вісім медалей.

2016.06.20 11:05Бокс

Звягельчани взяли участь у відкритому чемпіонаті із боксу на Хмельниччині

У місті Славута, що на Хмельниччині, відбувся відкритий чемпіонат із боксу серед юнаків та дівчат 2001-2008 р.н., в якому взяли участь 9 боксерів із Новограда-Волинського — вихованці місцевої ДЮСШ та СК «Євробокс». А загалом учасниками змагань стали понад 130 боксерів (14 команд) із Рівненської, Хмельницької та Житомирської областей.

2016.06.12 11:31Бокс

Малинчанин потрапив у збірну України з боксу

Юний боксер, малинчанин Єгор Федосенко потрапив у збірну команду України за результатами Чемпіонату України з боксу серед школярів 2002-2003 років народження, який проходив в Ужгороді з 18 по 24 квітня.

2016.05.02 15:19Бокс

Чемпіон Куби з боксу тренував дітей на Житомирщині

Мало кому з нас може трапитись нагода побоксувати із чотирикратним чемпіоном Куби серед юніорів – Рубірландером Руїз Пейксом. А діти з обмеженими можливостями — вихованці Потіївської школи-інтернату — таку нагоду мали!

2016.04.29 11:30Бокс

Бердичівський боксер Володимир Матвійчук провів бій у Лондоні

21 квітня увага бердичівських вболівальників боксу була прикута до телевізійної трансляції з Лондона, де у рамках Всесвітньої серії боксу відбувся чвертьфінальний поєдинок між «Британськими левовими серцями» та «Українськими отаманами».

2016.04.26 15:06Бокс

Непереможний коростишівський боксер здобув яскраву перемогу над "Суперменом". Відео

У ніч на 16 квітня в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США, український напівважковаговик родом з Коростишева В'ячеслав Шабранський (16-0-0, 13 КО) здобув дострокову перемогу над досвідченим американцем Дериком "Суперменом" Фіндлі (23-19-1, 15 КО). Наш боксер переміг у четвертому раунді технічним нокаутом.

2016.04.16 14:46Бокс

Бердичівляни взяли участь у Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті 68-ми героїв-десантників

Нещодавно у Миколаєві відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті 68-ми героїв-десантників. У змаганнях брали участь боксери з багатьох областей України. Бердичів на цих змаганнях представляв вихованець ДЮСШ імені Віталія Лонського та Спортивного клубу «Крос» Дмитро Чулячеєв. Бердичівський боксер виступав у ваговій категорії 52 кг.

2016.04.14 09:47Бокс

Четверо житомирян взяли участь у відкритому турнірі з боксу в Борисполі

Четверо житомирян, вихованців СК "Досконалість", взяли участь у відкритому турнірі з боксу, який 9-10 квiтня 2016 року відбувся у мiстi Бориспiль.

2016.04.11 15:33Бокс

Бердичівлянин Олег Чулячеев здобув золото на міжнародному турнірі «XI International Danas Pozniakas Boxing Tournament»

Бердичівський боксер Олег Чулячеев здобув золото на міжнародному турнірі «XI International Danas Pozniakas Boxing Tournament», який з 22 по 27 березня проходив у столиці Литви – Вільнюсі. Нашому спортсмену не було рівних у ваговій категорії 49 кілограм.

2016.03.28 15:29Бокс

Бердичівський боксер Олег Чулячеєв переміг в ринзі британця Коннора Батлера

Срібний призер Чемпіонату Європи серед юніорів, вихованець СК «Крос» та ДЮСШ імені Віталія Лонського, бердичівлянин Олег Чулячеєв взяв участь у міжнародній матчевій зустрічі з боксу між молодіжними збірними України та Великобританії, яка 18 березня відбулася в Бердичеві.

2016.03.23 10:16Бокс

Бердичівський боксер Володимир Матвійчук виграв срібло на міжнародному турнірі в Азербайджані

Бердичівлянин Володимир Матвійчук виграв срібло на міжнародному боксерському турнірі класу «А» «Great Silk Way – 2016», який з 9 по 14 березня відбувся в Азербайджані.

2016.03.15 15:42Бокс