1 2 3 4 5 6

Бокс

Віталій Кличко особисто нагородив спортсменів Міжнародного турніру з боксу у Бердичеві

21.08.2017 12:15Бокс

У Бердичеві завершився XІХ Міжнародний турнір з боксу класу «А» серед молоді на призи братів Кличків, який тривав з 15 по 19 серпня у міському Палаці культури імені Олексія Шабельника. Цього року за нагороди змагались 84 боксери з одинадцяти країн.

Бердичів цьогоріч у змаганнях представляв один боксер, вихованець ДЮСШ імені Віталія Лонського та Спортивного клубу «Крос» - Денис Вітомський, який виступав у ваговій категорії до 60 кілограм. У першому поєдинку бердичівлянин переміг Артура Тунієва з Білорусі. А у наступному поєдинку поступився майбутньому переможцю змагань Некату Екінчі з Туреччини.

Декілька фіналних поєдинків Віталій Кличко особисто коментував під час прямої трансляції на телеканалах Спорт 1, Спорт 2 та Youtube.

У найлегшій ваговій категорії 46-49 кілограм переможцем став боксер з Грузії Сахіл Алахевероді, який переміг боксера збірної України Елміра Набієва. Артур Базеян з Вірменії перемігши представника Грузії Гую Мехвабішвілі став переможцем турніру у ваговій категорії 52 кілограми. Впевнену перемогу у ваговій категорії 56 кілограм здобув український боксер Олександр Железняк, який переміг Гурафа Саркісяна з Вірменії.

Дуже цікавий поєдинок був у ваговій категорії до 60 кілограми. У ньому зустрічалися Найкращий боксер минулорічного турніру Братів Кличків Асемме Новалі з Фінляндії та Некат Екінчі з Туреччини. Перемогу у поєдинку та турнірі здобув боксер збірної Туреччини. У ваговій категорії 64 кілограми перемогу здобув також представник Туреччини Тугрулхан Ердемір, який переміг боксера з Казахстану Ділшата Нурума.

У ваговій категорії 69 кілограм при шаленій підтримці глядачів переконливу перемогу здобув боксер збірної Польщі Ерік Апресян над боксером з Вірменії Тоні Галстяном. Двоє боксерів збірної України зустрілися у фінальному поєдинку вагової категорії до 75 кілограм. Переможцем турніру став Дмитро Майдаков, який переміг Павла Селезньова. У ваговій категорії 81 кілограм зустрілися також два боксери з України – Денис Левченко та Андрій Ісаков. Перемогу у підсумку здобув Денис Левченко. У ваговій категорії до 90 кілограм переміг грузинський боксер Артем Йорданян, він у фіналі здобув впевнену перемогу над Кренаром Алівом з Фінляндії.

Останнім визначали переможця у найважчій віковій категорії більше 91 кілограм. Боксер збірної України Дмитро Галаган переміг свого партнера по команді Данила Дудара та став переможцем турніру.

За рішенням організаторів турніру, спеціальний пояс «Кращий боксер турніру» з рук Віталія Кличка отримав переможець турніру у ваговій категорії до 90 кілограм Артем Йорданян з Грузії.

за матеріалами: Ріо-Бердичів