1 2 3 4 5 6

Бокс

Житомирські боксери виграли дві медалі на міжнародному турнірі серед дорослих памяті Семена Трестіна в Одесі

26.07.2016 09:59Бокс

Більше 152 учасника з 10 країн світу (Швеція, Іран, Азейбарджан, Казахстан, Молдова, Білорусь, Ізраїль, Дагестан, Придністров'я та Україна) взяли участь у міжнародному турнірі з боксу серед дорослих памяті мсмк Семена Трестіна, який з 20 по 24 липня відбувався в Одесі.

Змагалися за нагороди турніру і четверо боксерів з Житомира, які представляли клуб "Досконалість": Пашков Дмитро (64 кг), Пашаев Рустам (60кг), Дворнін Сергій (69кг), Шлапак Дмитро (75кг).

Першого дня змагань Пашков здолав боксера з м.Одеса з рахунком 2:1, Рустам Пашаев  переміг суперника з Закарпаття з рахунком 3:0, а Дворнін Сергій - з м.Миколаїв (3:0). На жаль, у наступному відбірковому колі Дмитро Пашков програв бій боксеру з м.Вінниця (0:3), а Рустам Пашаев поступився боксеру з м.Харків. Обоє спортсменів посіли 5 місце.

Натомість Сергій Дворнін здобув другу перемогу у боксера з м.Одеса, а Дмитро Шлапак виграв свій перший бій, нокаутовавши суперника у першому ж раунді.

У півфінальному поединку Дворнін зустрівся з боксером з м.Дніпропетровськ. Бій він програв з рахунком 0:3, але в підсумку став третім. Дмитро Шлапак у фінальному двобої поступився боксеру з м.Чернівці і отримав срібло.

Ми вітаємо нашу команду та бажаемо високих досягнень!

Спортивний Житомир

Теги: Житомир 

Схожі новини