1 2 3 4 5 6

Драгонботи

Дев'ятикласник Матвій Табаченко планує популяризувати веслування на човнах дракон серед школярів Житомира

07.10.2020 09:39Драгонботи

Популяризувати веслування на човнах “дракон” в Житомирі серед однолітків та створити свою шкільну команду з цього виду спорту - такі плани у дев’ятикласника Матвія Табаченка. І вже незабаром чотирнадцятирічний Матвій планує провести серію онлайн-лекцій для всіх бажаючих, хто хоче дізнатися більше про “драгонботи” та шукає спонсорів, щоб випустити свій “мерч”.

А ще Матвій активно займається більярдом і є чинним чемпіоном та семикратним призером України з більярду.

- Матвій, ти багато займаєшся спортом. А як познайомився з веслуванням на човнах “дракон”?

- Так, я займався плаванням, футболом, волейболом. Зараз активно займається більярдом і є чинним чемпіоном України. Цієї весни потрапив на тренування з веслування на човнах дракон. І мені дуже сподобалося цей вид спорту, його командний дух. А коли я пізніше потрапив в “Школа успіху” від Фонду братів Кличків і ми отримали завдання створити і реалізувати свій проект, я одразу вирішив, що хочу популяризувати спорт в Житомирі. Бо сам ним багато займаюся.

- І обрав драгонботи?

- Так, я вирішив, що якщо зможу залучити до цього виду спорту ще 50-100 чоловік, то це буде дуже круто.

- А що за “Школа успіху” і як ти туди потрапив?

- В лютому цього року знайшов інформацію про цю школу в інтернеті. Я тоді навчався у восьмому класі. Хоча ще раніше мені розповідав про цю школу директор Консультаційного центру “Просто”, куди я ходив на “Підліткову академію лідерства”. І коли я натрапив на рекламу в Інстаграмі, зацікавився і подав документи.

- І пройшов відбір?

- Так, хоча було не просто. Документи подали 2000 претендентів на 50 місць. Я відповів на всі питання анкети, відібрався на другий етап - співбесіду. І в підсумку потрапив на навчання. Я був дуже щасливий. Хоча до кінця не розумів, що це і наскільки це круто. Але дуже хотів спробувати.

- Як відбувалося це навчання?

- Навчання тривало два тижні. Знову ж, через карантин, все відбувалося онлайн через ZOOM. В нас було дуже багато лекцій на тему ІТ, комунікацій, брендингу та багато іншого. Особисто мені дуже сподобалися лекції на тему бізнесу і я вирішив, що в майбутньому хочу створити свій бізнес.

За підсумками навчання потрібно зробити свій локальний проект. Головна його мета - реалізувати на практиці те, чого нас навчали

- В чому полягає твій проект?

- Це буде серія онлайн-лекцій в ZOOM про веслування на човнах дракон для моєї аудиторії - діти від 12 до 14 років. Я створив презентацію про веслування на драконах і показав її завучу та директору школи. Зараз шукаю лекторів для конференції. Я хочу залучити до цього представників федерації. Також я хочу створити свій мерч і роздати його учасникам. Однак тут все залежатиме від фінансування - треба знайти спонсорів, які хочуть мій проект підтримати.

Я хочу, щоб діти, які ніколи не займалися драгонботами, дізналися про цей вид спорту, зацікавилися і прийшли хоча б на одне тренування.

Спортивний Житомир

Теги: інтерв'ю 

Схожі новини