1 2 3 4 5 6

Драгонботи

П’ятий фестиваль «Поліський дракон» зібрав команди аматорів не лише з Житомира і став всеукраїнським

21.09.2020 09:45Драгонботи

У житомирському гідропарку зранку 20 вересня стартував п’ятий фестиваль з веслування на човнах-драконах «Поліський дракон». Цьогоріч змагаються 17 команд, серед яких представники навчальних закладів, підприємств, місцевого самоврядування та кілька збірних команд з інших міст України. Згідно з регламентом змагань, у команді має бути чотири професіонали, решта - аматори. Запливи проходитимуть на дистанціях 200 м та 2 км.

Про це повідомляє Житомир.інфо

«Ми команда «Z-DRAGON», представляємо Житомирську міську раду. У нас чотири професіонали, по протоколу дозволено, і всі інші аматори. Ми минулого року також брали участь та взяли кубок і вирішили цього року також позмагатися», - розповідає учасниця житомирської команди «Z-DRAGON» Антоніна.


«Команда з Києва, це аматорська команда, яка вже чотири роки називається «SunDragon». У команді різні люди, які зі спортом до цього не були пов’язані. В Житомирі ми вдруге і були минулого року на цих змаганнях, але у нас тоді команда була сильніша, а зараз вона вже перейшла у вищу лігу, а це наша молодь. Хочу зазначити, що ці змагання кращі, ніж минулого року. Команд багато, всім подобається, чудове місто», - каже учасник київської команди «SunDragon» Жан Запорожець.

«Беремо участь вперше, для нас це новий вид спорту, ми з Житомира - Житомирський економіко-гуманітарний інститут Університет «Україна». Готувалися тут дуже мало, тобто у нас було тільки три тренування, але сподіваємось на перемогу», - ділиться учасниця житомирської команди «ЖЕГІ Університет «Україна»» Анна Броніславівна.

Через велику кількість учасників з різних куточків країни, цьогоріч місцевий фестиваль у Житомирі став всеукраїнським.

«У попередні роки був місцевий чемпіонат, тобто в ньому змагалися аматорські команди міста Житомира. Цього року, у зв'язку з тим, що напередодні відбувалися чемпіонат та кубок України, відповідно «Поліський дракон» теж став всеукраїнським, і сьогодні у нас 17 команд. Більшість - це житомирські команди, але сьогодні дуже класна конкуренція, адже є команди зі Львова, Черкас, Полтави, з міста Київ та Київської області, тому боротьба запекліша, команд більше. Це неоціненний досвід саме для житомирян, тому що в «Поліському драконі» беруть участь не профі, а саме аматори, які тренуються і тут демонструють свої здібності», - говорить начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, 19 вересня у Житомирі стартували: Кубок України серед дорослих і Чемпіонат України серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл з веслування на човнах-драконах.

Спортивний Житомир

Схожі новини