1 2 3 4 5 6

Драгонботи

У міській раді привітали команду ДЮСШ №1 з успішним виступом на Чемпіонаті України

10.10.2019 17:40Драгонботи

У середу, 9 жовтня, у міську раду запросили команду ДЮСШ №1 з веслування на човнах «Дракон», яка нещодавно повернулася з Чемпіонату України серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що проходив з 27 по 29 вересня в місті Горішні Плавні Полтавської області. Змагання проводились на затоці «Барбара» на дистанціях 200 та 2000 метрів.

Незважаючи на те, що відділення з веслування на човнах «Дракон» ДЮСШ №1 було відкрито лише декілька тижнів тому, юні спортсмени гідно виступили на змаганнях. І, не зважаючи на складні погодні умови (дощ, вітер) та своє хвилювання, зайняли призові місця – а саме: 3 місце на дистанції 200 метрів та 2 місце на дистанції 2000 метрів.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук привітала юних спортсменів з успішним виступом та побажала нових спортивних досягнень:

«Бажаю вам енергії та наснаги для нових досягнень! Щиро дякую за надзвичайні емоції радості та відчуття гордості, які ви нам подарували своїм успішним виступом на змаганнях».

Довідково: Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл має на меті активізацію навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях та відбір сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях.

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ №1 веслування на Драконах діти 

Схожі новини