1 2 3 4 5 6

Драгонботи

Житомирські веслувальники на човнах «Дракон» стали кращими в Україні одразу в кількох номінаціях за підсумками 2020 року

25.01.2021 19:15Драгонботи

Цими вихідними відбулись збори Всеукраїнської федерації з веслування на човнах «Дракон». Під час підбиття підсумків 2020 року житомирські спортсмени отримали нагороди одразу в кількох номінаціях.

Про це в коментарі Спортивному Житомиру розповіла начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

«За підсумками 2020 року Житомирська область стала першою за кількістю набраних очок. Про це всі зазначили і відзначили. Крім того, обговорювали гарні результати проведення всеукраїнських змагань, які ми провели у вересні на території гідропарку – це був чемпіонат України серед ДЮСШ і Кубок серед дорослих. Відзначили також роботу нашої дитячо-юнацької команди, яка діє на базі ДЮСШ №1 міської ради. Насправді, Житомир в суботу зібрав дуже багато відзнак. По-перше – це «Відкриття року-2020». Хлопчик, вихованець ДЮСШ №1 Юрій Василевський. Також визначали трьох кращих тренерів і в цій категорії відзначили Максима Шевчука – це викладач ДЮСШ №1, переможець в номінації «Краща дитячо-юнацька команда року» – це команда ДЮСШ №1, і кращий організатор змагань року – це управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Ми були дуже задоволені, нам було дуже приємно», - сказала Ірина Ковальчук.

t2OsEAMjn8ioHHhsCGo21INwnsOr2IbVN-UM0NhMvnGqaJnNcHztTm8UkAimhUQAT1N_rXdMNnhrgnbZ5jFh058W5RlFW4Z_cjyh5ycAwHz6zJEtH3y7EbiZAwd4NhWRpO95Ht8X

За результатами зустрічі було вирішено, що Житомир вдруге прийматиме юнацький чемпіонат України з веслування на човнах драконах.

«На конференції погодили, що Житомир буде приймати цього року знову у вересні Чемпіонат України серед ДЮСШ. В рамках цього чемпіонату відбудеться також корпоративний фестиваль «Поліський дракон». Цю функцію нам делегують. Міністерство, звісно, долучиться до фінансування, бо це Чемпіонат України», - сказала Ірина Ковальчук.

У муніципалітеті сподіваються, що спостерігати за змаганнями з веслування на човнах «Дракон» можна буде на набережній в житомирському парку культури та відпочинку. Із часом тренувальну базу можуть перенести з гідропарку ближче до центра міста.

fyqAyxQiiS-e6BjZSCbivpE5nBrLIO0fqiUdKCbx7eoAaL-hPeg9bAt4SY3Kckpt4Ak701-P-fDuPx76QyA4X2Y594IvmgiWrDL645Z8Fd5x8D8WPn_BsrT3Jvr8bIQ1T7eEXBp6

«Ми все ж плануємо, бо це буде добре і для популяризації цього виду спорту, і для видовищності, перемістити нашу станцію в парк на набережну. Ми сподіваємось, що до кінця 2021 року, коли буде здана набережна, то наші спортсмени повноцінно користуватимуться човновою станцією. Ми маємо домовленості, що частину будівлі буде відведено саме під ці потреби. А в перспективі – це буде одна із центральних локацій Житомирської федерації веслування на човнах «Дракон», - сказала Ірина Ковальчук.

Як повідомляв Спортивний Житомир, Житомирська область – лідер рейтингу-2020 федерації України з веслування на човнах «Дракон».


Теги: драгонбот 

Схожі новини