1 2 3 4 5 6

Драгонботи

Житомиряни взяли участь в змаганнях із загальної фізпідготовки Всеукраїнської федерації з веслування на човнах «Дракон»

03.02.2021 16:15Драгонботи

30 січня у Броварах відбулись змагання з загальної фізичної підготовки Всеукраїнської федерації з веслування на човнах «Дракон». Участь у змаганнях взяли спортсмени Центрального регіону (з Житомирської, Київської, Чернігівської, Вінницької і Черкаської областей та міста Київ).


На змаганнях Житомирщину представляли Федерації з веслування на човнах «Дракон» міста Житомир - члени команди «Kaizer», Salsa Dragonboat, Відділення з веслування на човнах «Дракон» ДЮСШ№1 м. Житомир

K2Vm_sgWha80W_uLIEGUy2LOHZJ0soP7WxTsPCOjsxz3XTOGBhURjJMnu7-meMWi3gn-j5hWDmhk2lBrvR4xuIiIJx20HlPmzLWc8xLAburNHjWXXTjIJK85yJ3eOTLtTtclyFlK

Результати команди «Kaizer»

Категорія 13-15 років:

Дівчата

Жим штанги (20 кг):

1 місце - Ковєра Даніела

2 місце - Ільченко Уляна

3 місце - Винник Маргарита

Тяга штанги лежачи (20 кг):

1 місце - Ковєра Даніела

2 місце - Ільченко Уляна

3 місце - Винник Маргарита

Біг (1000 м):

1 місце - Винник Маргарита

2 місце - Новікова Діана

3 місце - Ковєра Даніела

Юнаки

Жим штанги (20 кг):

1 місце - Кухарук Данило

2 місце - Умінський Юрій

3 місце - Корчак Артем

Тяга штанги лежачи (20 кг):

1 місце - Воробйов Артур

2 місце - Кухарук Данило

3 місце - Умінський Юрій

Біг (2000 м):

1 місце - Масляков Андрій

2 місце - Кухарук Данило

3 місце - Корчак Артем

Категорія 16-18 років:

Юніорки

Жим штанги (25 кг):

1 місце - Іванова Анна

2 місце - Ковєра Габриела

3 місце - Ямкова Вероніка

Тяга штанги лежачи (25 кг):

1 місце - Іванова Анна

2 місце - Ковєра Габриела

3 місце - Ямкова Вероніка

Біг (1000 м):

1 місце - Іванова Анна

2 місце - Савінська Карина

3 місце - Ямкова Вероніка

Юніори

Жим штанги (30 кг):

1 місце - Форманюк Максим

3 місце - Василевський Юрій

Тяга штанги лежачи (30 кг):

1 місце - Форманюк Максим

2 місце - Василевський Юрій

Біг (2000 м):

1 місце - Білошицький Андрій

2 місце - Василевський Юрій

3 місце - Дегтяр Дмитро

Категорія Premier:

Дівчата

Біг (2000 м)

3 місце - Грибан Світлана

Чоловіки

Жим штанги (40 кг):

1 місце - Мороз Дмитро

Тяга штанги лежачи (40 кг):

3 місце - Мороз Дмитро

Категорія Masters:

Дівчата

Жим штанги (25 кг):

2 місце - Воробйова Ірина

3 місце - Крошко Наталія

Тяга штанги лежачи (25 кг):

1 місце - Вінокурова Олена

2 місце - Воробйова Ірина

Біг (2000 м)

1 місце - Кутишенко Антоніна

2 місце - Воробйова Ірина

Результати команди «Salsa»

Категорія Premier:

Чоловіки

Біг (3000 м)

1місце - Редько Максим

3 місце - Пасічник Данило

Тяга штанги лежачи (40 кг)

1 місце - Фідрус Олексій

2 місце - Золотухін Іван

Жим штанги (40 кг)

2 місце - Біденко Олег

3 місце - Фідрус Олексій

Категорія Masters:

Чоловіки

Біг (3000 м)

1 місце - Бардашевський Юрій

Жим штанги (40 кг)

2 місце - Бардашевський

Нагадаємо, Житомирські веслувальники на човнах «Дракон» стали кращими в Україні одразу в кількох номінаціях за підсумками 2020 року.

Теги: драгонбот 

Схожі новини