1 2 3 4 5 6

Дзюдо

Житомирянка Софія Селіверстова​ виграла всеукраїнський турнір з дзюдо

Вихованка житомирської ДЮСШ Динамовець Софія Селіверстова (тренери Дмитренко Сергій та Соколовська Аліна) виграла всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат, яктй 7 грудня завершився в Одесі.

2019.12.11 09:43Дзюдо

Житомиряни виграли чотири золоті медала на міжнародному турнірі із дзюдо

Більше 400 учасників взяли участь на міжнародному турнірі з дзюдо серед юнаків та дівчат 2006-2017 р. М.Бохня, який відбувся 8 грудня. Команда житомирської ДЮСШ№2 на турнірі виграла чоотири золоті медалі.

2019.12.10 14:22Дзюдо

Дві юні спортсменки Житомирщини виступили на турнірі “Українка” з дзюдо

Всеукраїнський турнір з дзюдо “Українка”, серед дівчат з 2004 року до 2009 р.н., відбувся 22 та 23 листопада в місті Дніпро. Серед учасниць турніру з дзюдо успішно виступили і представниці Житомирщини – Маргарита Стоцька та Софія Селіверстова. Друге місце завоювала Маргарита Стоцька. Сьому сходинку турніру посіла Софія Селіверстова, у своїй ваговій категорії.

2019.11.29 12:39Дзюдо

Аліна Слободенюк завоювала бронзу відкритого чемпіонату України з дзюдо серед молодших кадетів

Вихованка Житомирської ОДЮСШ “Динамовець” Аліна Слободенюк (тренери Дмитренко Сергій та Соколовська Аліна) завоювала бронзу у ваговій категорії до 48 кгна відкритому Чемпіонаті України з дзюдо серед молодших кадетів (вік до 17 років), яикй нещодавно відбувся в Ужгороді.

2019.10.18 14:29Дзюдо

Житомирянин виграв чемпіонат Європи з дзюдо серед дефлімпійців

У м. Брасхат (Бельгія) з 10 по 14 жовтня 2019 року відбувся 2-й чемпіонат Європи з дзюдо серед дефлімпійців, в якому взяли участь майже 90 кращих спортсменів-дзюдоїстів Європи, серед них у складі збірної України виступив спортсмен Житомирського регіонального центру «Інваспорт» - ЛУКА НЕТЯГА.

2019.10.15 11:08Дзюдо

Житомирянин Тимур Валєєв виграв срібло на чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів у Казахстані

Житомирянин Тимур Валєєв став срібним призером шостого чемпіонату світу з дзюдо серед кадетів, який минулого тижня завершився у колишній столиці Казахстану Алмати.

2019.09.30 09:34Дзюдо

Житомирянка Аліна Слободенюк виграла відкритий Кубок України з дзюдо

Збірна Житомирської області у складі п’яти вихованців ОДЮСШ “Динамовець” та Коростишівської ДЮСШ взялиу часть у відкритому Кубку України з дзюдо серед чоловіків та жінок, який 30-31 липня відбувся м. Луцьку.

2019.08.07 16:01Дзюдо

Житомирянин виграв Кубок Європи з дзюдо серед кадетів

У Клуж-Напоці знов пролунав гімн України в честь переможця Кубка Європи серед кадетів до 18 років у ваговій категорії до 81 кг.

2019.05.14 15:32Дзюдо

Житомирянин Владислав Гринчук виграв бронзу на Кубку Європи з дзюдо в Хорватії

Житомирянин Владислав Гринчук (тренери - Дмитренко, Соколовська) виграв бронзу на Кубку Європи з дзюдо, який нещодавно відбувся в хорватському Дубровніку.

2019.04.15 15:08Дзюдо

Житомиряни виграли медалі на відкритому турнірі "Всесвіт" з дзюдо

Житомиряни взяли участь у відкритому турнірі "Всесвіт" з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н., який відбувся 6 квітня. У здобутку наших спортсменів чотири золоті, три срібні та дві бронзові медалі.

2019.04.10 09:43Дзюдо

Житомиряни змагалися на чемпіонаті України з дзюдо серед ветеранів

Житомиряни взяли участь у відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед ветеранів, який 06 квітня відбувся у місті Дніпро. Найкращий результат показав Дмитро Рудницький, який у фіналі вагової категорії 81 кілограм поступився дніпрянину Сергію Плієву і став другим.

2019.04.08 16:03Дзюдо

Житомирянин Тимур Валєєв виграв Кубок Європи з дзюдо серед кадетів у Чехії

Житомирянин Тимур Валєєв виграв Кубок Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років, який відбувся минулими вихідними, 06-07 квітня, в чеському Тепліце.

2019.04.08 10:33Дзюдо

Житомирянин Тимур Валєєв виграв бронзу на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів

Вихованець житомирської ДЮСШ "Авангард" Тимур Валєєв став бронзовим призером Кубку Європи з дзюдо серед кадетів, який 8-9 березня відбувся в Загребі.

2019.03.15 12:09Дзюдо

Житомирянин виграв всеукраїнський турнір з дзюдо "Київська Весна"

Збірна Житомирщини вщзяла участь у всеукраїнському турнірі з дзюдо  "Київська Весна", який 9 березня відбувся у Києві. Найкращий результат на змаганнях показав вихованець житомирської ДЮСШ "Авангард" Олександр Мартинчук, який виграв золото турніру. Вихованець ДЮСШ№2 Владислав Бабіч здобув бронзу.

2019.03.12 11:40Дзюдо

Житомирянин виграв міжнародний турнір з дзюдо серед кадетів

Житомирянин Тимур Валєєв (ДЮСШ Авангард) став чемпіоном ХХIX Международного турніру з дзюдо серед кадетів до 18 р., який нещодавно відбувся в Баку.

2019.03.04 15:56Дзюдо

Житомирські дзюдоїсти здобули золото та срібло на чемпіонаті України

Спортсмени Житомирської ОШВСМ успішно виступили на чемпіонаті України з дзюдо, який відбувся 18-19 лютого в Сумах.

2019.02.20 10:39Дзюдо

Житомирянин Тимур Валєєв виграв золото на чемпіонаті України з дзюдо і путівку на Кубок Європи

Житомиряни взяли участь у чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років, яккий відбувся у Черкасах.

2019.02.14 15:04Дзюдо

Житомиряни виграли вісім медалей на всеукраїнському турнірі з дзюдо серед ветеранів

Житомиряни взяли участь на всеукраїнському турнірі з дзюдо серед ветеранів, який нещодавно відбувся у Фастові. Наші спортсмени завоювали шість золотих та дві бронзових медалі. Вітаємо наших спортсменів!

2019.01.31 17:03Дзюдо

Коростенські дзюдоїсти здобули срібні нагороди на Відкритому чемпіонаті Київщини

Коростенські спортсмени успішно виступили на Відкритому чемпіонаті Київської області з дзюдо серед юнаків 2002/2005 років народження. Змагання відбувалося 26 січня у Василькові.

2019.01.29 10:24Дзюдо

Житомирянки здобули золото та бронзу на міжнародному турнірі з дзюдо в Одесі

Вихованки Житомирської ДЮСШ «Динамівець» вдало виступили на ХVІІ міжнародному турнірі з дзюдо «Кубок Федерації дзюдо Одеської області», присвячений воїнам АТО, який відбувся 8 грудня 2018 р. у місті Одеса.

2018.12.17 13:23Дзюдо