1 2 3 4 5 6

Дзюдо

Аліна Слободенюк завоювала бронзу відкритого чемпіонату України з дзюдо серед молодших кадетів

18.10.2019 14:29Дзюдо

Вихованка Житомирської ОДЮСШ “Динамовець” Аліна Слободенюк (тренери Дмитренко Сергій та Соколовська Аліна) завоювала бронзу у ваговій категорії до 48 кг на відкритому Чемпіонаті України з дзюдо серед молодших кадетів (вік до 17 років), яикй нещодавно відбувся в Ужгороді.

До речі, тижнем раніше, на дорослому Чемпіонаті в м. Києві, АлінаСлободенюк посіла почесне 5 місце.

Ще один представник Житомирщини - Мельниченко Максим посів 5 місце у ваговій категорії + 90 кг.

Загалом збірна Житомирщини на змаганнях була представлена дев'ятьма спортсменами.

Турнір в Ужгороді зібрав понад 700 учасників, серед яких були також гості з Румунії, Молдови, Словаччини, Бельгії, Угорщини та Азербайджану. Проведений Чемпіонат є одним з етапів відбору до національної команди України для участі в Чемпіонаті Європи 2020 року та інших міжнародних стартів.

Вітаємо нашу спортсменку та її тренерів!