1 2 3 4 5 6

Дзюдо

Дві юні спортсменки Житомирщини виступили на турнірі “Українка” з дзюдо

29.11.2019 12:39Дзюдо

Всеукраїнський турнір з дзюдо “Українка”, серед дівчат з 2004 року до 2009 р.н., відбувся 22 та 23 листопада в місті Дніпро. Серед учасниць турніру з дзюдо успішно виступили і представниці Житомирщини – Маргарита Стоцька та Софія Селіверстова. Друге місце завоювала Маргарита Стоцька. Сьому сходинку турніру посіла Софія Селіверстова, у своїй ваговій категорії.

Юна спортсменка Житомирщини – Маргарита Стоцька посіла друге місце у ваговій категорїї до 40 кг. У напруженій боротьбі Маргарита достроково перемогла трьох суперниць і лише у фінальній сутичці поступилась.

Софія Селіверстова у ваговій категорії до 36 кг, здобувши перемогу у двох сутичках, посіла 7 місце. Обидві спортсменки представляли ОДЮСШ “Динамовець” і є вихованками тренерів Сергія Дмитренко та Аліни Соколовської.

Загалом, у змаганнях Всеукраїнського турніру “Українка” з дзюдо брали участь 273 учасниці з 17 регіонів України.