1 2 3 4 5 6

Дзюдо

Житомирянка Аліна Слободенюк виграла бронзу на чемпіонаті з дзюдо серед кадетів у Львові

06.02.2020 09:57Дзюдо

Збірна Житомирщини в складі 11 спортсменів взяла участь в чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів (вік до 18 років), який відбувся у Львові. Нашу область представляли вихованці ДЮСШ №2, ДЮСШ “Динамовець” та "Авангард”.

Загалом в змаганнях взяли участь бБільше 600 учасників з 24 областей. Змагання були одним з етапів відбору до складу збірної команди України для участі в Чемпіонатах Європи та Світу в цій віковій групі.

Найбільш успішно на змаганнях виступила Слободенюк Аліна (“Динамовець”, тренери Дмитренко С.Г. та Соколовська А.А.), яка завоювала бронзову нагороду у ваговій категорії до 48 кг серед дівчат. В цій же категорії житомирянка Сичевська Анна (ДЮСШ №2, тренер Голуб В.Ю.) програла сутичку за третє місце і в підсумку стала п’ятою.

Серед хлопців найкраще виступив Мельниченко Максим, який ппосів 9 місце у ваговій категоріїх понад 90 кг.

Аліна Слободенюк відібралася на Кубок Європи, етапи якого відбудуться в Хорватії, Польщі, Чехії та Румунії. За їх результатами буде сформовано остаточний склад збірної команди України для участі в Чемпіонаті Європи (липень, Латвія) та Світу (серпень, Португалія).

Бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів.