1 2 3 4 5 6

Футбол в Україні

Хет-трік Романа Гусака в Луцьку приносить МФК Житомир першу перемогу в сезоні

Муніципальний футбольний клуб "Житомир" здобув свою першу перемогу в чемпіонаті України серед аматорів. В рамках 3 туру житомиряни на виїзді обіграли ФК "Луцьк" з рахунком 3:1.

Наші футболісти з перших хвилин захопили ініціативу, але на 5 хвилині пропустили гол. П'ятий номер лучан Дмитро Трефіловський неочікувано потужним кидком з-за бокової перекинув м'яч через наших захисиників і Полетій був першим на добиванні - 1:0 на користь господарів.

Пропущений м'яч не зупинив житомирян і вже за декілька хвилин вони знову почали раз за разом атакувати ворота суперників. І вже на 22 хвилині Роман Гусак замкнув передачу Омельянчука і головою відправив м'яч у ворота - 1:1. До кінця першого тайму житомиряни мали не одну нагоду забивати, але рахунок на табло лишався незмінним.

Другий тайм так само пройшов за переваги житомирян, хоча лучани теж час від часу небезпечно контратакували і досить грамотно грали в захисті. Але Роман Гусак все рівно зумів ще двічі забити, оформивши хет-трик і принісши команді першу перемогу в сезоні.

До речі, матч пройшов за шаленої підтрмки житомирських вболівальників. І хоча на трибунах волинського стадіону їх було менше 20 чоловік, саме вони задавали весь емоційний тон гри.

Повний огляд матчу, фото і відео будуть опубліковані на нашому сайті пізніше

Чемпіонат України серед аматорів, 3 тур
08травня 2016, Луцьк, стадіон "Авангард"

ФК "Луцьк" – МФК "Житомир" – 1:3 (1:1)
Голи: Полетій (5) – Гусак (22, 52, 60)

Стартові склади:
ФК "Луцьк": Голюк В'ячеслав, Комзюк Ярослав, Безкоровайний Данило, Трефіловський Дмитро, Пітальов Дмитро, Пеліховський Володимир, Мацюк Віктор, Лукашук Володимир, Полетій Владислав, Ярошенко Андрій, Степанов Роман

МФК "Житомир": Міхєєв Дмитро, Праслов Володимир, Шевчук Дмитро, Короткий Тарас, Єлісєєв Олександр, Зайнчковський Максим, Омельянчук Микита, Марченко Богдан, Гусак Роман, Слюсар Сергій, Михалюк Олексій

Попередження: Стадніцький Олексій (87) - Зайнчковський Максим (78).

В іншому поєдинку групи 1 на Львівщині нічиєю розійшлися "Гірник" та ФК "Малинськ" – 2:2.

Таким чином після першого кола аматорів МФК "Житомир" залишився на третій позиції в групиі 1, відстаючи від "Гірника", який йде другим, всього на одне очко і на три - від лідера турнірної таблиці, ФК "Малинськ".