1 2 3 4 5 6

Футбол в Житомирі

Директор КП ФК Полісся Володимир Загурський: В першу чергу потрібно вирішити питання комплектації команди

Зовсім нещодавно новим директором КП ФК "Полісся" було призначено Володимира Загурського. "Спортивний Житомир" поспілкувався із новим очільником клубу, аби дізнатися про плани і перспективи команди в новому сезоні.

- Володимире Францовичу, ви вже працювали в ФК “Полісся” раніше. Як вперше потрапили до клубу?
- Дійсно, в мене перший запис в трудовій книжці був в 2002 році - я працював в прес-службі футбольного клубу “Полісся”. В той час, десь протягом 2001 - 2006 років, я займався спортивною журналістикою і мене запросив Юрій Іванович Чернишов.
Тоді ж створив перший клубний клубний сайт для “Полісся”. За першою освітою я програміст і для мене це не стало проблемою. Після цього мені навіть дзвонили з Німеччини та Японії люди, які поїхали туди з Житомира. Тоді в світі інтернет був набагато поширеніший, ніж в Україні. В 2002 році у нас був ще комутований доступ, одне графічне зображення могло вантажитися декілька хвилин і перериватися. Тому дзвонили люди з Ізраїлю, Польщі, Німеччини, які активно користувалися сайтом.

- Довго ви пропрацювали тоді в “Поліссі”?
- Потім перейшов на іншу роботу, фактично. Але до кінця існування клубу якесь відношення до нього я мав.

- Знаю, що Зая Зедович був складною людиною. Як вам з ним працювалося?
- Я, в принципі такий, що можу знайти спільну мову з будь-якою людиною, простою-непростою. Але не варто забувати, що Зая Зедович був неординарною особистістю і справжнім фанатом своєї справи.

- Самі грали у футбол?
- Професійно не займався, але на любительському рівні на поле виходив. Мені здається, тоді всі грали у футбол. Я так само грав в школі, потім за інститутську команду, збірну журналістів області, яка існувала в той час у нас. Тоді там грали і Віктор Радчук і Руслан Павлюк.

- Чому вирішили повернутися в ФК “Полісся”? Які головні мотиви були саме для вас очолити комунальний клуб?
- Тому що це серйозний виклик і мені було цікаво його прийняти. Задача зараз перед клубом одна - перша ліга. Фактично, я під цю амбіцію і задачу прийшов, тому що інакше було б просто не цікаво. Зважив всі за/проти і погодився. Практика першого тижня показала, що немає нічого неможливого, зрозуміло куди йти і що робити. Тим паче, що маю досвід керівництва комунальним підприємством. З 2006 по 2012 рік я очолював КП “Агенція з управлінням майном”.

- Які задачі ставите перед собою?
- Взагалі на сьогодні “Полісся” - це такий собі симбіоз футболу, комунально підприємства і хобі. Я сюди занурився, працюю трошки більше тижня. Вихідних немає, додому приходжу десь після 23.00, навіть пообідати не завжди виходить. Чогось такого незрозумілого для мене немає. Просто на все потрібен час, а його катастрофічно не вистачає. Ми опинилися в такому собі цейтноті - потрібно формувати команду, підписувати футболістів, вирішувати питання з полями, матеріальним забезпеченням, базою. Є багато юридичних моментів, які потрібно враховувати. А до старту чемпіонату залишилося всього нічого. Важко, але вірю, що справимося.

- Що вже зроблено і що потрібно буде зробити?
- На сьогодні серйозне питання стоїть по полям. Ми плануємо підключити в якості тренувальної бази стадіон “Шкіряник” в Бердичеві. На поле військового інституту, де зараз тренується команда, велике навантаження. Тому було прохання губернатора до міського голови Бердичева, щоб нам надали їх стадіон. І на сьогодні ми вже маємо два тренувальні поля.

На сьогодні практично готова до вселення база в Березині. Підготовлені, фактично, всі номери, завершується питання по кухні, вирішуємо, в який спосіб харчуватиметься команда. Загалом, є багато нюансів.

- До першої гри лишається менше двох тижнів і всіх хвилює питання щодо команди. На якому етапі зараз її формування?
- Тренерський штаб продовжує працювати. Вирішуємо лише питання по тренеру воротарів, тому що попередній звільнився. Також зараз проходить стажування адміністратор команди, на іспитовому терміні працює спеціаліст по зв’язкам з громадськістю.

- А як щодо нових гравців? Можете назвати якісь прізвища?
- На жаль, поки ні. Можу сказати, що є ціла група гравців, десь до 10, з якими ведуться переговори. Контракти будуть підписані вже найближчим часом. Принципові домовленості вже є, але потрібно узгодити багато деталей. Так що кістяк наразі команди вже визначений. Є так само багато молоді, які, можливо, поки не готові грати в основному складі, але в будь-якому разі можуть підстраховувати на замінах. А в майбутньому посилити клуб.

- Знаю, що Віталій Лясковський теж лишився в клубі...
- Так, попередній директор перейшов на посаду заступника. Він буде більше відповідати за адміністративні питання, а також більше за селекцію молоді.

- Питання по фінансуванню. Чи очікуються проблеми з бюджетом?
- На сьогодні підтримка з міського бюджету складає 3,5 мільйони, субвенція з обласного бюджету складає майже 1,7 мільйонів. Близько мільйона не буде вистачати для закриття потреб. Але це вже питання 4 кварталу, вони на контролі і міського голови і голови облдержадміністрації. Тому з цим проблем не буде.

- Як щодо спонсорів?
- Робота зі спонсорами також ведеться. Є попередні домовленості, інтерес люди проявляють. Є високі шанси підписати генерального спонсора.

- Вже за два тижні стартує новий сезон. Де гратиме команда и які зміни варто чекати вболівальникам?
Домашні матчі поки плануємо проводити в Новограді-Волинську. Ціна квитка залишиться старою - 20грн. Анонси чекайте вже зовсім скоро. І запрошую всіх підтримати “Полісся".

Спортивний Житомир

Схожі новини