1 2 3 4 5 6

Футбол в Житомирі

КП "Муніципальний футбольний клуб "Житомир" очолить Руслан Павлюк

Міський голова Сергій Сухомлин призначить на посаду директора Комунального підприємства "Муніципальний футбольний клуб "Житомир" голову Житомирської районної федерації футболу, депутата Житомирської обласної ради Руслана Павлюка. Таке рішення міський голова прийняв після презентації Павлюком його стратегії розвитку футбольного клубу та плану роботи на співбесіді, яка відбулася в Житомирській міській раді у середу, 23 березня.

Раніше Сергій Сухомлин пообіцяв провести відкритий конкурс на цю посаду. Тому співбесіду із Павлюком проводилася на посаду лише виконуючого обов'язки директора КП. Щоб він вже зараз почав процедуру реєстрації підприємства і формування команди. Бо вже за два тижні має бути не просто створена футбольна команда, а й заявлена на Аматорський чемпіонат України. А вже після цього проводити конкурс і призначати керівника за його результатами. 

Але присутні на співбесіді, яка проводилася публічно, представники громадськості переконали міського голову, що зараз, враховуючи ситуацію, футбольному клубу і комунальному підприємству потрібен керівник на постійній основі. Який зможе взяти на себе повну відповідальність за формування команди, початок роботи і перші результати. Щоб команда, яка почне грати, була впевнена у собі і своїх силах. Бо конкуренція за посаду директора, в разі оголошення конкурсу, в першу чергу вдарить по гравцях.

Також і Сергію Сухомлину, і присутнім сподобался презентована Русланом Павлюком концепція розвитку підприємтсва і клубу. Павлюк у своїй роботі планує опиратися на вихованців житомирської школи футболу, формуванню клубного руху, роботу з пресою та спонсорами.

Враховуючи одноголосну думку присутніх представників громадськості і грунтовну презентацію та досвід кандидата міський голова Сергій Сухомлин прийняв рішення підписати контракт з Русланом Павлюком на постійній основі.

Спортивний Житомир

 

Теги: МФК Житомир Руслан Павлюк 

Схожі новини