1 2 3 4 5 6

Футбол в Житомирі

Представляємо суперника ФК Полісся у 18 турі ПФЛ - ФК Нива Тернопіль

Представляємо вам суперника житомирського ФК "Полісся" у 18 турі ІІ ліги ПФЛ, який відбудеться у суботу, 6 квітня. Нагадаймо, що в першому поєдинку весняної частини сезону житомиряни зустрінуться із тернопільською "Нивою". Матч відбудеться на Київщині, а подивитися гру можна буде ОНЛАЙН на нашому сайті. 

У першому колі на виїзді житомиряни зуміли мінімально обіграти ФК Нива (Тернопіль) з рахунком 1:0. За підсумками осінньої частини сезону "Нива" опинилася на сьомій позиції в турнірній таблиці. З відпустки команда вийшла 30 січня. Перший етап підготовки відбувся у Тернополі і тривав до 12 лютого. Другий збір "Нива" провела у Моршині з 18 лютого до 2 березня. Третій етап відбувся з 6 до 18 березня. А заключний період підготовки тривав з 20 до 28 березня.

Клуб отримав нового головного тренера – творець успішних Скали та Калуша Малик освіжив усі лінії. Є кілька відчутних втрат, але гравці, які прийшли, потенційно здатні їх компенсувати. Прийшло кілька гравців, які за класом досить круті, але потребують чимало часу для здобуття бойової форми – як мега-досвідчений Кінаш, добре знайомий тренеру Бровко та колись дуже перспективний Заїкін. Прибуло кілька дуже цікавих молодих гравців, але, знову ж таки, неясно, як швидко вони почнуть реалізовувати свій потенціал.

Кого втратили? в.Костик (ФК Львів U-21), з./п.Чорномаз (ФК Рубікон-Вишневе ААФУ), в.Жмурко, з.Макогон, п.Волошин, п.Кривий, п.Слоневський, п./н.Юрчак, н.Темнюк

Кого підписали? гол.тр.Малик, тр.Білан, тр.Войтюк, п.Дедух, п.Ілюк (всі – ФК Калуш Д3), в.Сидоренко (ФК Минай Д3), з.Демчук (Чорноморець U-21), з.Радюк (СКК Демня ААФУ), з.Хохлов (Нива Вінниця Д3), п.Бровко (ост.кл.: Колхеті-1913 Грузія Д1), п.Кінаш (ост.кл.: Волинь Д2), п.Кірієнко (ПФК Суми Д2), п./н.Заїкін (ост.кл.: Верес Д3), п./н.Проців (ФК Тернопіль-ДЮСШ ААФУ)

Осінній склад і можливі зміни: Механів (Сидоренко) – Залізняк (Чорномаз), Кохман (Чорномаз, Демчук), Макогон Хохлов (Хруставка, Радюк), Герт – Мороз (Чорномаз), Олексієнко (Ілюк) – Гатала Бровко (Кривий, Кірієнко), Слоневський Кінаш (Волошин, Проців, Дедух), Волохатий (Юрчак, Бровко, Заїкін, Ілюк) – Литовченко (Темнюк, Проців, Заїкін)

Загалом команда укомплектована добре, але не вистачає резерву й якісної конкуренції. От тільки ті, хто претендують на найвищі місця, наразі мають значно якісніший та досвідченіший підбір гравців.

Усі матчі на тренувальних зборах:

"Старт" (Розворяни) – "Нива" 0:3

"Рух" (Винники) – "Нива" 2:0

"Нива" – "Жупан" (Винники) 4:0

"Енергетик" (Добротвір) – "Нива" 0:4

"Галичина" (Дрогобич) – "Нива" 2:1

"Нива" – "Юність" (Верхня Білка) 3:0

СКК "Демня" – "Нива" 2:1

"Нива" – "Скала U-17" (Моршин) 4:1

ФК "Мостиська" – "Нива" 1:3

"Верес" (Рівне) – "Нива" 1:3

"Нива" – ФК "Миколаїв" 0:1

"Карпати" (Львів) – "Нива" 4:1

"Нива" – ПФК "Львів" 0:2

Спортивний Житомир

 

Схожі новини