1 2 3 4 5 6

Футбол в Житомирі

У Житомирі завершується реконструкція стадіону СДЮСШОР з футболу "Полісся"

Велике поле стадіону «Спартак» у Житомирі вже повністю застелили штучною травою, тут також змонтували освітлення.

Про те, на якому етапі нині роботи з реконструкції стадіону «Спартак», 11 травня повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«Станом на 11 травня 2019 року на стадіоні «Спартак» повністю виконанні роботи з улаштування штучного покриття з розміткою на великому полі, змонтовані лотки та дренажна система під полями, улаштовані монолітні фундаменти під цифрове табло та коментаторську кабіну, змонтований каркас коментаторської кабіни, а також замінена покрівля адміністративної будівлі. На 100 % змонтовано освітлення на великому та малому полях», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що на 90 % виконанні роботи з улаштування штучного покриття малого футбольного поля, змонтовано мережу внутрішньої каналізації, водопостачання, опалення та електрозабезпечення (без встановлення санітарно технічного обладнання).

На стадіоні також розпочато роботи із накриття глядацьких трибун тентовим покриттям та реконструкцію вхідної групи. Продовжуються роботи з внутрішнього оздоблення та утеплення приміщення адміністративної будівлі, благоустрою території та головного проїзду. Крім того, на стадіоні улаштовано асфальто-бетонне покриття під бігові доріжки.

У мерії резюмують: оновлений стадіон стане справжнім сучасним спортивним комплексом з декількома спортивними майданчиками з штучним покриттям, біговими доріжками, професійним освітленням, трибунами, а також відновленим приміщенням для міської спортивної школи.

«За словами міського голови Сергія Сухомлина, стадіон реконструювали таким чином, щоб на його базі можна було проводити тренування, а також професійні змагання. Окрім того, стадіон має стати простором для залучення мешканців міста до спорту та здорового способу життя. Доступ на стадіон буде безперешкодним для відвідувачів з «карткою житомирянина», ID-паспортом та іншими документами, що посвідчують особу», – пише прес-служба.

Оновленому стадіону – нову назву: у міській раді закликають житомирян долучитися до вибору нової назви стадіону. Надати свої пропозиції можна ТУТ.

Спортивний Житомир

Схожі новини