1 2 3 4 5 6

Футбол в Житомирі

Влада Житомира хоче провести опитування щодо нової назви стадіону «Спартак»

У Житомирі хочуть провести опитування громадян, щоб визначитися з новою назвою стадіону «Спартак», реконструкцію якого обіцяли завершити в травні поточного року.

Про майбутнє перейменування мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив на позачерговому засіданні міськвиконкому 10 травня.

«В стадіон «Спартак» зараз робиться повністю нова вхідна група, нам треба проговорити назву цього стадіону. Зараз готується розпорядження по робочій групі по визначенню назви. Згідно зі Статутом громади, який ухвалили депутати на минулій сесії, у нас є права на проведення опитування громадян, громадські обговорення, процедура там описана. Ми хочемо зробити опитування: через засоби масової інформації подати кілька назв, які ми пропонуємо, і люди будуть щось своє пропонувати. А потім вже нам треба приймати рішення виконкому по затвердженню назви», - розповів мер та закликав членів виконкому долучитися до робочої групи й пропонувати нові назви стадіону.

Нагадаємо, що на сесії 7 лютого цього року депутати проголосували за виділення на реконструкцію стадіону «Спартак» ще 7,6 млн грн, а до цього вже заплатили 22 млн грн. 25 лютого мер Сергій Сухомлин повідомив, що в режимі реального часу спостерігатиме за реконструкцією стадіону «Спартак».

Спортивний Житомир

Схожі новини