1 2 3 4 5 6

Футбол в Житомирі

З вересня в житомирській ДЮСШ з футболу «Полісся» займатимуться діти віком від 5 років

Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Полісся» у вересні розпочинає новий навчальний рік. До занять футболом в школі запрошуються всі бажаючі віком від 5 до 17 років. Особливих вимог до дітей немає, головне, щоб було бажання. Про це зазначає т.в.о. директора ДЮСШ Микола Скримінський.

«Кожна дитина, яка бажає займатися футболом, може прийти і записатися до нас. В цьому році ми набираємо дітей з 2012 року народження, тобто з 5 років. Насправді група вже набрана. Але якщо батьки хочуть долучити своїх дітей, то це не є проблемою».

Залежно від віку, вихованці школи тренуються від 3 до 5 разів на тиждень. Детальніша інформація щодо розкладу занять з’явиться 1 вересня на сайті http://zt-polissya.com.ua.

Микола Скримінський розповідає, що найбільше дітей зазвичай набирають у групи віком від 7 до 10 років. Це пов’язано з бажанням наслідувати своїх кумирів.

«Дитина дивиться на зірок футболу і хоче стати на них схожими. А уже з 10-12 років деякі діти змінюють свої вподобання. Тобто з цього віку дитина визначається, чи хоче вона більш поглиблено займатися футболом. Бо з 12 років потрібно більше зусиль та часу приділяти цьому».

Вихованці школи беруть активну участь у всеукраїнських змаганнях. Минулого навчального року діти 2005 року народження могли показати свої вміння на чемпіонаті міста Києва. Цьогоріч керівництво ДЮСШ «Полісся» планує знову повезти своїх вихованців на змагання у столицю.

Окрім чемпіонату, юні футболісти матимуть змогу їздити у Київ на матчі ФК «Динамо». Це нововведення з’явилося завдяки Житомирській обласній федерації футболу. Мета – показати дітям професійний футбол, гравців вищого рівня. Це дасть вихованцям школи мотивацію, щоб активно працювати над собою.

На думку директора школи, додатковий стимул розвиватися надасть також відродження житомирського професійного футболу.
«Діти бачать мету, вони розуміють, що їхні мрії стати професійними футболістами стають ще ближчими. Ми тісно співпрацюємо з ФК «Полісся». Наші вихованці їздять в Коростень і подають м’ячі під час матчів. Футболісти клубу приходять на тренування в школу і проводять майстер-класи по техніці».

Записатися до ДЮСШ можна на сайті http://zt-polissya.com.ua або особисто прийти за адресою вулиця Князів Острозьких, 79А.

Юлія Оріховська для "Спортивного Житомира"

Схожі новини