1 2 3 4 5 6

Футбол

30 січня стартував Відкритий зимовий Кубок Житомира з футболу «Сніжинка-2021»

01.02.2021 16:58Футбол

У суботу, 30 січня, на стадіоні «Спартак Арена» відбулись матчі 1-го туру Відкритого зимового Кубка Житомира з футболу. У матчі-відкритті зустрілись команди СДЮСШОР «Полісся» U19 (Житомир) та ФК «Мал» (Коростень).

У першому матчі 1-го туру голів не забивали і поєдинок закінчився нічиєю 0:0.

Зимовий турнір проходить вже кілька років поспіль і вдруге в Житомирі на стадіоні «Спартак Арена».


«Нарешті ми починаємо грати в футбол. Наші гравці, вболівальники, вся громадськість воліває за цей вид спорту і очікували початку сезону. Приємно, що ми вже вдруге можемо розпочати футбольний сезон не навесні в теплий час, а буквально посеред зими. На цьому прекрасному стадіоні ми маємо всі можливості грати в футбол вже в січні-лютому і цілий рік. Ми розпочинаємо зимовий турнір «Сніжинка». В цьому році беруть участь так, як і в минулом - 8 команд. Команди з нашого Чемпіонату, з Чемпіонату області. Швиденько, буквально протягом години-двох, ми назбирали повний склад учасників, бо насправді команди вже очікують на цей турнір. Якби ми мали ще один такий стадіон, таке штучне поле великих розмірів, то ми могли б ще більшу кількість команд назбирати і грати в серйозний зимовий турнір. Можна навіть сказати, що це був би Чемпіонат», - розповів голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк.

За словами Руслана Павлюка, турнір можна було розпочати навіть і раніше,ніж наприкінці січня, втім, проведення матчів відтермінували через карантинні обмеження.

«Ми чекали, коли завершиться повний локдаун, щоб мати можливість запустити самих футболістів. Хоча при цьому ми вболівальникам поки що не можемо дати дозвіл бути на трибунах. Це - перш за все підготовчий турнір і тут мала відвідуваність вболівальників. Але ми, звичайно, очікуємо на повноцінний старт нашого сезону, з вболівальниками, з глядачами, з усією громадськістю, бо в першу чергу саме для них і існує цей вид спорту», - сказав Руслан Павлюк.

Крім матчу СДЮСШОР «Полісся» U19 - ФК «Мал», цими вихзідними вдібулось ще 3 зустрічі:

Полісся» (Ставки) 1:5 «Зоря» (Врублівка)

СК «Овруч» 0:2 «Звягель» (Новоград-Волинський)

«Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 4:2 СК «Радовель»

Турнірна таблиця Відкритого зимового Кубка Житомира з футболу «Сніжинка-2021» станом на 31.01.2021:

0E7sKnmkdgr1-Tlm28XjPbZVr9Vio2dcPu-f2Z-k2DBFmUegvJWYG9M43_4V4YAmdRR7gnNT7EAfXJs6td7Ex3uC6S7xbNZplk0VC1gCh7s0XH2Fue8rF_qO-b1smmyqaxg4HBPP

Турнір «Сніжинка-2021» проходитиме впродовж наступних двох місяців.


Теги: футбол Сніжинка 2021 ЖОАФ 

Схожі новини