1 2 3 4 5 6

Футбол

​​Житомирський стадіон «Спартак Арена» планують відкрити 24 серпня дитячим турніром за участю кращих команд

07.08.2019 14:08Футбол

Реконструйований стадіон «Спартак Арена» планують відкрити 24 серпня, на День Незалежності. І в рамках святкування, провести футбольний турнір серед кращих дитячих команд.

Про це, на засіданні виконкому 7 липня поінформував мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Вчора в нас була нарада 1, години – сьогодні ми вже повинні отримати офіційне підтвердження і хочемо в рамках святкування Дня Незалежності провести на стадіоні «Спартак Арена» футбольний турнір. До нас планують приїхати дитячі команди «Шахтар», «Дніпро», «Карпати», сьогодні повинні отримати підтвердження від нашого міста-побратима Кутаїсі про приїзд команди «Торпедо», під питанням ще команда з Мінську. Приблизно очікуємо 12 команд», - повідомив Сергій Сухомлин.

За його словами, фінал турніру і нагородження переможців відбудеться 27 серпня.

«Ми не будемо робити ніяких заходів з приводу відкриття стадіону, краще відкриття стадіону – проведення турніру, на який приїдуть кращі дитячі клуби України. Можливо на засідання виконкому ми ще внесемо зміни і розглянемо проведення цього заходу», - сказав мер.

Нагадаємо, 23 липня представники ФФУ інспектували даний стадіон «Спартак Арена», влада міста збиралася оперативно доробити спортивний об’єкт, щоб забезпечити вимоги Федерації футболу України щодо прийому вболівальників інших команд.

Спортивний Житомир

Теги: Спартак-Арена анонси влада 

Схожі новини