1 2 3 4 5 6

Футбол

Арбітри Житомирської обласної асоціації футболу склали тести ФІФА з фізичної підготовки

27.04.2021 12:27Футбол

На запасному полі «Спартак Арени» 25 квітня арбітри Житомирської обласної асоціації футболу у рамках підготовки до старту футбольного сезону 2021 року склали тестування з фізичної підготовки – тест ФІФА (Test Ariet).

nmrl0mkZaA3WbArJY6gb8CJwJ1Y_VmJucR4fgHhdAZnXo3wQ9vn4mwX0zMDjL0zzPEdWKIEyF4b50LRACDM2jlmaXwZA0xMn4yhp7xjgUPVEYI5qI7x9rwjCbYKN1JIVOUc82tj6

За словами голови комітету арбітрів асоціації Володимира Дорошенка близько 80 рефері залучені до обслуговування футбольних турнірів на Житомирщині:

«З кожним роком кількість арбітрів в області збільшується. Бригади рефері з Житомирщини обслуговують матчі всеукраїнського рівня – це поєдинки УПЛ, Першої, Другої, аматорської ліг, ДЮФЛ України, а також Вищої ліги чемпіонату України серед жінок». Зазначимо, що одразу чотири регіони Житомирської області – Житомир, Бердичів, Коростень та Новоград-Волинський організовують навчання для бажаючих стати арбітром чи асистентом рефері.

FWXXuvpUUD1UoVLiqe7UXXr3mXLe3UrGbcc8q2cB5wPOinjopdPgOPfdmJEIXSvDf9Q679_vfWe0gPdQaqBV-knhDXNLoIoCVhaHNdP_Kt3zso8dOaifWBFcD1kGJDiNdZAW9atx

«Приємно, що кількість бажаючих працювати арбітрами в нашій асоціації збільшується, зокрема, серед охочих є й дівчата. Для асоціації важливо те, як арбітри обслуговують матчі, адже кожен крок рефері видний і завжди обговорюється», – зазначив Руслан Павлюк. Голова асоціації повідомив арбітрам, що з нового сезону вони отримають нове екіпірування й обговорив зі спостерігачами арбітражу питання стосовно організаційних передматчевих заходів.

За матеріалами ЖОАФ
Теги: футбол Арбітри ЖОАФ 

Схожі новини