1 2 3 4 5 6

Футбол

​Бердичівлянка Дарина Бондарчук стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи з футболу серед університетів​​

14.08.2019 11:10Футбол

Бердичівська футболістка - Дарина Бондарчук вихованка Заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Володимира Керносенка. Виступала у складі команди «Харківської академії фізичної культури», яка посіла третє місце на ХІІІ чемпіонаті Європи з футболу серед університетів. Чемпіонат відбувся у Мадриді (столиця Іспанії) 20 - 27 липня.

Від України в ХІІІ чемпіонаті Європи з футболу брали участь дві команди: у чоловічому турнірі - "Тернопільський національний педагогічний університет"; у жіночому турнірі - "Харківська академія фізичної культури".

ХАФК зіграла на змаганнях шість матчів. У чотирьох здобула перемоги над командами з Норвегії, Франції (двічі) та Іспанії. Одного разу зіграла внічию зі Швейцарією. Протягом усього турніру Дарина Бондарчук успішно захищала ворота своєї команди. Поступилася команді з Німеччини і стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи з футболу серед університетів.

Зауважимо, що на клубному рівні Дарина Бондарчук захищає ворота однієї з найсильніших команд України – ЖФК «Житлобуд-2» (Харків), а також входить до складу національної жіночої збірної України.

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Схожі новини