1 2 3 4 5 6

Футбол

Бердичівські футболісти у Чемпіонаті України зіграли по дев’ять матчів

17.11.2020 13:26Футбол

Продовжується Дитячо-юнацька футбольна ліга України (ДЮФЛУ). У сезоні 2020-2021 років у всеукраїнських змаганнях Бердичів представляють команди ДЮСШ міста Бердичева 2004 та 2006 років народження.

Суперниками наших земляків у групі 8 Першої ліги стали команди з Житомирської, Київської, Чернігівської та Сумської областей, а саме: ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп), ДЮСШ Прилуки, «Чайка» (Вишгород), ДЮФК «Каскад» (Бровари), ДЮСШ Пісківка, «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка), ДЮСШ-АІК (Чуднів), ФК «Мал» (Коростень) та ДЮФК «Жерм» (Черняхів). Змагання відбудуться у два кола з іграми вдома та на виїзді.

Бердичівські юнаки 2004 року народження, підопічні тренерів Тараса Панасюка та Сергія Копитка після дев’яти зіграних матчів займають сьоме місце у турнірній таблиці. А юнаки 2006 року народження, підопічні тренерів Бориса Клочкова та Володимира Креденцера після дев’яти зіграних матчів займають восьме місце у турнірній таблиці.

Домашні матчі ДЮСШ Бердичів у 9 та 11 турах Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) були перенесені через «червону зону» карантину у Бердичеві, тому на даний момент невідомо чи у 2020 році бердичівські команди ще зіграють у всеукраїнських змаганнях або ці та решта матчів будуть перенесені на 2021 рік.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Схожі новини