1 2 3 4 5 6

Футбол

Бердичівські юні футболісти – срібні призери Всеукраїнського турніру у Львові

22.12.2020 15:38Футбол

У Львові відбувся Всеукраїнський турнір з футболу «Львівський лицар» серед юнаків 2009 року народження. У змаганнях брали участь команди з Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської та Житомирської областей.

Бердичів у цих престижних змаганнях представляла команда ДЮСШ 2009 року народження (директор - Олександр Подгорчук) під керівництвом тренера-викладача Володимира Володимировича Креденцера.

У груповому раунді турніру наші земляки перемогли «Карпати» Львів з рахунком 4-1 та команду ДЮСШ Дубно (Рівненської області) з рахунком 4-1, а також поступилися команді з Калуша (Івано-Франківської області) з рахунком 1-2 та команді з ДЮСШ Мостиська (Львівської області) з рахунком 1-2.

На наступній стадії змагань бердичівські футболісти поступилися команді з ДЮСШ Вараш (Рівненської області) з рахунком 1-2, футбольній академії «Минай» (Закарпатська область) з рахунком 1-2 та перемогли команду «Галич-Лицар» (Львівська область) з рахунком 6-1 та зайняли друге місце, стали срібними призерами Всеукраїнського турніру з футболу «Львівський лицар».

За підсумками турніру наші земляки отримали Кубок та медалі. Кращим гравцем турніру було визнано гравця ДЮСШ Бердичів Владислава Панасюка, якому була вручена пам’ятна статуетка.

Склад команди ДЮСШ «Бердичів»: Арсеній Путішин, Владислав Панасюк, Владислав Осовський, Віталій Костюк, Владислав Яворський, Максим Віннер, Даниїл Перегуда, Ярослав Демків, Владислав Іващенко, Микола Шеретун, Нікіта Алєксєєв. Тренер-викладач: Володимир Креденцер.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів 

Схожі новини