1 2 3 4 5 6

Футбол

"Бомбили 15 годин поспіль": ексдинамовець готував на вогнищі в окупованому Гостомелі та біг без "зеленого коридору"

17.03.2022 17:27Футбол

Колишній футболіст "Динамо" та збірної України Владислав Ващук розповів, як із запасами їжі на три дні просидів у підвалі будинку у Гостомелі з дітьми усі 15 діб. Легендарний український захисник згадав, що був момент, коли бомбардування їхнього містечка тривало цілих 15 годин. А також розповів, як люди таки наважилися втекти з Гостомелю, захопленого російськими окупантами.


"Ще першого дня забрав дітей, але не встиг поїхати – гелікоптери налетіли. Їжі було на три доби, а чекати довелося 15 днів. Поки три дні була електрика, було більш-менш. За три дні до виїзду пропав газ, довелося готувати на багатті. Психувати було ніколи, хоч і хотілося. Пару картоплин на день з'їж, чаю вип'єш і задоволений", – сказав Ващук FanDay.net.


Обстрілювали Гостомель здебільшого з повітря. Колишній футболіст наголошує, що під час маленьких пострілів місцеві діти вже особливо не ховалися.

"А коли "Гради", авіація – інша справа. Дуже голосно. Був момент, коли бомбили 15 годин поспіль. Я вже чекав, коли у них боєприпаси закінчаться. Було видно, як снаряди літають то в один, то в інший бік. Літаки низько летіли як куля...", – зізнався Ващук.

Теги: Ващук Гостомель  

Схожі новини