1 2 3 4 5 6

Футбол

Директор житомирського ФК "Полісся" Володимир Загурський долучився до лав Територіальної оборони

15.03.2022 16:31Футбол

Директор ФК Полісся Володимир Загурський долучився до лав Територіальної оборони в перші дні війни. В короткому флеш-інтерв'ю він розповів про те, як зголосився взяти в руки зброю та розповів про свої думки, щодо спроби окупації України.

Заяви на вступ до Територіальної оборони із друзями ми написали на другий день війни. Тому що в перший день був суцільний хаос, ніхто не розумів де і що. Ми звертались і в перший день, але не було жодних відповідей. В другий день війни ми звернулись до мерії. Мерія сказала, що всі, хто прийняв рішення взяти в руки зброю можуть написати заяву і вступати. Власне, на другий день війни ми написали заяви, а на наступний день отримали зброю та набої. Рішення ухвалювалося швидко. Було чітке розуміння, що треба йти та воювати. Або принаймні допомагати тим, чим можемо.Я не хочу, щоб мене вважали Нострадамусом, але те, що росія нападе, було зрозуміло з усіх наративів, з усіх позицій, які висловлювала російська федерація по відношенню до України. І, як на мене, питання війни - це було лише питання часу. Зрозуміло було, що війна буде. Питання лише - через півроку, через рік, чи через два. Звичайно, що всі сподівались, що це буде якийсь заморожений конфлікт, що це не пошириться за територію тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Але сталось так, як сталось.
Я думаю, що нічого не буває просто так і випадково. Значить так і повинно було бути. І на сьогодні немає жодного іншого рішення, як тільки перемогти. Бо якщо ми програємо, то програють всі. Бо війна не йде між двома сусідніми країнами. Насправді зараз йде війна цінностей, війна двох протилежних цивілізацій. І, якщо на сьогодні програти, можна забути про свою Батьківщину на довгий час. Тому таке питання навіть і не стоїть. На сьогодні абсолютно зрозуміло, що окупувати країну повноцінно ворог не зможе. Не зможе контролювати людей, які вийшли і кожен в міру своїх можливостей, в міру своїх переконань боронить свою Батьківщину. Тому в нас один шлях і одна мета - перемога будь-якою ціною.
Я вважаю, що на сьогодні абсолютно правильне рішення ухвалене з точки зору керівництва держави. Якби люди вчили історію та знали би слова Вінстона Черчилля, які він сказав після Мюнхенської конференції «Якщо країна між війною і ганьбою вибирає ганьбу, вона отримає й війну, й ганьбу». І ми б її отримали в будь-якому разі. На сьогодні з тим режимом, який встановлений в росії, домовлятись немає про що, бо так само нас вчить історія, що підписані з ними письмові угоди не коштують і паперу, на якому вони підписані. Тому рішення одне - боротись до кінця і боротись не зважаючи на ціну, яку б нам це коштувало. Я вважаю, що ми в будь-якому разі переможемо, в нас немає іншого шляху. Але після цуівєї перемоги Україна буде мати величезний вплив у світовій політиці. Тому ми однозначно живемо в великий історичний час і дай Боже, щоб ми побачили велику, відновлену і нову Україну.
Теги: Загурський тероборона  

Схожі новини