1 2 3 4 5 6

Футбол

ФК ІнБев впевнено обігрує ДеТрейдинг в Житомирі. ВІДЕО

14.12.2020 10:28Футбол

У неділю, 13 грудня, в Житомирі відбувся матч 14 туру футзальної Екстра-ліги. На майданчику ФОКус ФК ІнБев приймав ДеТрейдинг з Миколаївки. Для обох команд, які борються за вихід в плей-офф, це була важлива зустріч.

Але саме господарі зі старту перехопили ініціативу і вже на другій хвилині відкрили рахунок. М'яч у ворота після подачі Віталія Дзюби в один дотик переправляє Микола Івановський. Після цього житомиряни не зупинилися і продовжили активно пресингувати суперника, так що вже на п'ятій хвилині у складі ДеТрейдингу на майданчик вийшов граючий тренер команди Олександр Хурсов. Але на сьомій хвилині, після швидкої контратаки та передачі Миколи Івановського Роман Бакум подвоює перевагу ФК ІнБев.

ДеТрейдинг взяв таймаут, після якого мав шанс відіграти один м'яч. Але Почебут, якого вивели один на один з воротарем житомирян, не зміг переграти Максима Сорокіна. Гра вирівнялася і гості потроху почали перехоплювати ініціативу. Але на 11 хвилині Дмитро Іванов забиває третій гол у ворота ДеТрейдингу.

Одразу після цього гості починають грати в п'ять польових гравців і менш ніж за хвилину відігрує один м'яч. Далі шанси забивати були у Сергія Литвиновського та Дениса Бланка. Але, натомість житомиряни отримали другий гол у свої ворота. Після помилки Романа Бакума Скубченко перехоплює м'яч і в два дотики переправляє його у ворота - 3:2. Але вже за хвилину Роман частково реабілітується, віддавши гольову передачу на Віталія Дзюбу, який потужно пробиває здалеку під перекладину - 4:2 вже на 14 хвилині матчу. Це змушує гостей випускати на майданчик п'ятого польового. Але до перерви рахунок на табло не змінився. Хоча на 19 хвилині Роман Бакум не зумів реалізувати дабл-пенальті.

Зі старту другого тайму ДеТрейдинг продовжив грати з п'ятим польовим гравцем, затиснувши господарів на їх половині поля. Житомирянам довелося практично весь тайм оборонятися, але вони все ж пропускають гол на 38 хвилині - 4:3. Далі у гостей були гарні шанси все таки дотиснути ІнБев та зрівняти рахунок, але ті зуміли витримати фінальний натиск і забити таки вирішальний, п'ятий гол у порожні ворота на останній хвилині - 5:3

Огляд матчу та коментарі тренерів

ІнБев (Житомир) - ДеТрейдинг (Миколаївка) - 5:3 (4:1)
голи: Микола Івановський, 2', Роман Бакум, 7', Дмитро Іванов, 11', Віталій Дзюба, 14', Роман Бакум, 40' - Євген Юнаков, 11', Павло Скубченко, 13', Юрій Сагайдачний, 38'