1 2 3 4 5 6

Футбол

​ ФК «ІНБЕВ» здобув Кубок Житомирського міського голови з футзалу сезону 2019/2020

06.09.2019 13:16Футбол

Місяць запеклої боротьби за Кубок Житомирського міського голови з футзалу завершився 5 вересня. У залі ФОКу зустрілися чемпіон та віце-чемпіон міста - ФК «ІнБев» та ФК «Атлет». Важку перемогу і Кубок здобув ФК «ІнБев».

Міський голова Сергій Сухомлин відзначив, що у Житомирі активно розвивається спорт: «За останні декілька років 2 волейбольні команди вийшли у Суперлігу, ми маємо професійну команду з футболу, регулярно проводимо масштабні спортивні заходи, до яких з кожним роком долучаються все більше людей!».

За результатами гри, володарем ХХІ «Кубку Житомирського міського голови з футзалу» сезону 2019/2020 стала команда «ІнБев». Рахунок основного часу: 3:3. Лише у серії післяматчевих пенальті ФК «ІнБев» здобув важку перемогу.

«Вітаю ФК «ІнБев» з яскравою перемогою і здобуттям ХХІ «Кубку Житомирського міського голови з футзалу» сезону 2019/2020! Класно, що цей вид спорту повернувся у наше місто! Дякую організаторам турніру, Федерації та всім, хто вболіває за футзал!», - привітав спортсменів та вболівальників Сергій Сухомлин.

Спортивний Житомир

Теги: Кубок міського голови футзал 5 вересня ФК ІнБев 

Схожі новини