1 2 3 4 5 6

Футбол

ФК "Полісся" обігрує "Чайку" і вперше в новітній історії проходить перший попередній етап Кубку України

28.08.2020 20:13Футбол

Господарі виставили проти новачків Першої ліги склад, який не особливо відрізнявся від торішнього. Нагадаємо, Другу лігу цього року не догравали - її зупинили достроково, підвищилися в класі рівно ті, хто зимував на прохідних місцях, і житомиряни в їх числі. Відзначаємо дебют захисника Цебро (раніше грав за Черкащину) і форварда Лигі (вихованець футболу Київщини, прибув з дубля Ворскли).

А ось "Полісся" підготувало чимало сюрпризів, як і це і мало бути в матчі-дебюті нового головного тренера Шищенко. З собою він привів добре знайомого по МФК Миколаїв досвідченого плеймейкера Ковальова, хлопців з клубів Прем'єр-ліги, які раніше грали в молодіжній першості.

Полісся, звичайно, вело гру. Ще в першому таймі у гостей було кілька шансів забити. Але в підсумку результат дала комбінація, яку розвинув дебютант Трояновський (відомий в ПФЛ хавбек, грав в Динамо-2, а в минулому сезоні був орендований запорізьким Металургом у краматорського Авангарду). Він дав хорошу передачу з глибини на Даудова, Марат вирвався на ударну позицію праворуч і впевнено переграв воротаря - 0:1.

Спроби Чайки відігратися до результату не привели, хоча ті ж Вечурко, Лига, Дарда намагалися загострювати гру. Полісся прагматично довело до кінця матч і навіть могло забивати ще, але захисник Чайки підстрахував воротаря на лінії. Перемога Полісся, хоча Чайка і чинила гідний опір.

Man of the Match: Марат Даудов (Полісся)

Забив переможний м'яч, що само по собі є цінним, а також постійно перегравав суперників один в один і непогано комбінував з оновилася групою атаки житомирян.

Чайка (Петропавлівська Борщагівка Д3) - Полісся (Житомир Д2) - 0:1

Гол: Даудов, 70

Чайка (стартовий склад): Шкарбан, Лещенко, Цебро, Музиченко, Сафіханов, Турчанов ©, Коваленко (Доу, 2Т), Бартошука, Вечурко (Здановский, 2Т), Тименко, Лига (Дарда, 2Т). Запасні: Тумко, Вовк, Ярмак. Головний тренер: Тарас Ільницький.

Полісся (стартовий склад): Маханьков, Бринько, Швець, Прокопчук, Повалій, Чернецький, Понеділок, Галенко (Трояновський, 2Т), Ковальов (Савошко, 2Т), Даудов (Тимошенко, 2Т), Галенко © (Семчук, 2Т). Запасні: Медведєв, Кузнєцов, Власюк. Головний тренер: Сергій Шищенко.

17:00. Макаров. Центральний стадіон.

Арбітр: І.Сташук (Чернігів).

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир ПФЛ ІІ ліга ПФЛ 

Схожі новини