1 2 3 4 5 6

Футбол

ФК "Полісся" повернувся в Житомир та обіграв ФК "Кремінь" у 8 турі Першості України

21.10.2020 18:47Футбол

Матч Восьмого туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги відбувся у Житомирі 21 жовтня. Місцевий ФК "Полісся" нарешті провів матч не в якості номінальних господарів, а в якості реальних, приймаючи "Кремінь" в своєму місті.

Команди почали сезон однаково, до сьогоднішнього протистояння набравши по 7 очок. Ось тільки Полісся зіграло на два матчі менше, ніж команда Олександра Головка. Житомиряни якраз не грали в попередньому турі, адже їх гра з Альянсом не змогла відбутися. Кремінь в попередній грі поступився Чорноморцю (1:2).

Команди не надто активно почали матч, не створюючи особливих моментів на стартових хвилинах та обмежуючись лише невеликими, але не гострими епізодами біля воріт один одного. Ближче до середини першої половини на правах господарів більше вперед стали виходити підопічні Сергія Шищенка. Гавриленко небезпечно виконував штрафний з краю поля, хитро направляючи м'яч у дальній кут воріт Олійника, але той зумів зреагувати в натовпі своїх і чужих та відбити м'яч. Своїм стандартом відповіли також гравці з Кременчука, але подача Сорокіна адресата не знайшла.

Втім, пізніше команда Олександра Головка стала грати ще активніше, потроху перехоплюючи ініціативу. У першому таймі здорово пристрілювався Чеботаєв, але в ствір воріт Яшкова не потрапив, а Сорокін продовжував загострювати, виконуючи небезпечні подачі зі штрафних. Ця пара також могла організувати гол для Кременя в кінцівці тайму, але Сорокін після скидки від Чеботаєва пробив головою зовсім поруч з дальньою стійкою.

Однак Полісся вирішило не звертати увагу на дії суперників і вже в додатковий час до першого тайму Гавриленко оформив «сухий лист»! Максим пішов на рядову подачу кутового, але так здорово закрутив м'яч з лівого краю правою ногою, що кіпер Кременя Андрій Олійник нічого не зміг вдіяти - 1:0.

Після виходу з роздягалень житомиряни тут же могли подвоювати свою перевагу, але Кремінь врятували лічені сантиметри. Ярослав Галенко здорово пробив із середньої дистанції і потрапив в поперечину воріт гостей. Але він все ж зумів забити. Після подачі з лівого флангу від Євгена Трояновського Галенко здорово махнув головою по м'ячу і послав його в сітку. 2:0. Пізніше той же Трояновський непогано пробив зі штрафного - Олійник на місці.

Не сказати, що Кремінь виглядав зовсім погано, але головна відмінність між командами в цьому матчі складалося в тому, що Поліссю вдалося реалізувати свої моменти (якщо можна такою вважати пряму подачу з кутового). Житомиряни явно були раді повернутися в рідне місто. До того ж вже можуть боротися на рівних з середняками Першої ліги і перемагати їх.

Полісся видобуло другу перемогу в нинішньому сезоні і продовжує свою серію без поразок, адже всі інші ігри житомиряни звели до нічиєї, нікому не дозволивши себе обіграти. Кремінь залишається в другій частині турнірної таблиці, маючи в своєму активі сім очок.

MAN OF THE MATCH - ЯРОСЛАВ ГАЛЕНКО (ПОЛІССЯ)

Безумовно, найбільш активний гравець Полісся в матчі. Крім того, що він забив у другій половині тайму, міг ще робити і дубль, але тоді Кремінь врятувала перекладина. Ярослав занесе цей матч актив і може бути собою задоволений.

Перша ліга. 8-й тур

Полісся (Житомир) - Кремінь (Кременчук) - 2:0 (1:0)
Голи: Гавриленко, 45 + 2, Галенко, 57

Полісся (стартовий склад): Яшков, Жук, Швець, Прокопчук, Власюк, Гавриленко, Даудов, Ковальов, Понєдєльнік, Трояновський, Галенко. Запасні: Маханьков, Шевченко, Притиковський, Тимошенко, Повалій, Чернецький, Тарануха, Галенков, Савошко, Кузнєцов, Сильченко, Бринько. Головний тренер: Сергій Шищенко

Кремінь (стартовий склад): Олійник, Мягков, Головко, Бородай, Чеботаєв, Зубков, Білоус, Островський, Сорокін, Куліш. Запасні: Данкович, Галата, Геловані, Кривенко, Фернандо, Бичков, Мурашов. Головний тренер: Олександр Головко

14:30. Житомир. Стадіон «Спартак-Арена»

Арбітр: Олександр Титов (Донецьк)