1 2 3 4 5 6

Футбол

«Футбольно-космічна» зарядка для житомирян: на Михайлівській тренери дитячої школи футболу «Полісся» провели ранкову руханку

15.08.2019 12:02Футбол

Розтяжка для футболістів, вправи на степах та з м'ячем - так почався ранок 15-го серпня для учасників «Космічної зарядки» на Михайлівській. Цього разу активну руханку для житомирян влаштували тренери дитячо-юнацької спортивної школи футболу «Полісся». Приєднатися до зарядки міг будь-хто охочий.

«Сьогодні нам запропонували провести для нашого міста та всіх бажаючих футбольну зарядку. Вона, звичайно, не так само проходить у нас на тренуваннях, більш професійно і поглиблено. Сьогодні ми показали декілька елементів з футболу, наприклад, дриблінг на степах. У нас з'явилися нові дисципліни для футболістів, такі як аеробіка та розтяжка, бо цим займаються найкращі футболісти світу і ми хочемо також бути найкращими», – розповідає інструктор-методист СДЮСШОР «Полісся» Катерина Шоханова.

Учасниками ранкової руханки були безпосередньо вихованці СДЮСШОР «Полісся». Вони розповіли нашим журналістам про особливості та користь такої футбольної розминки.

«Така зарядка нам дуже допомагає для координації тіла та розтяжки, нам легше на футбольному полі, і ми можемо без проблем виконувати усі рухи з м’ячем», – каже юний футболіст Ілля.

«Також легше грати і не так втомлюєшся на футбольному полі, навіть коли спека», – додає Євгеній.

«Деякі люди так не займаються спортом, як ми, але їм ця зарядка також буде корисна. Наприклад, встали, зробили зарядку і пішли на роботу. А якщо не робити зарядку зовсім, то може і спина боліти і таке інше», – ділиться інший вихованець СДЮСШОР Ярослав.

Наступна «Космічна зарядка» на Михайлівській відбудеться у суботу о 9:00. Вона проходитиме за методикої кросфіту.

Нагадаємо, 4 липня «Космічна зарядка» відбулась під запальні ритми з не менш запальними вправами від «TRX - club Pantera».

Як повідомляв Житомир.info, «Космічна зарядка» на Михайлівській стартувала 13 червня.

Спортивний Житомир

Теги: СДЮСШОР Полісся Космічний напівмарафон 

Схожі новини