1 2 3 4 5 6

Футбол

Футбольний клуб «Полісся» заробив на продажах квитків на Спартак Арену майже 200 тисяч гривень

21.12.2019 13:15Футбол

КП «Футбольний клуб “Полісся”» з вересня цього року збільшило свої доходи майже 200 тис. грн шляхом продажу квитків. Про це доповів керівник комунального підприємства 21 грудня на черговому засіданні міськвиконкому.

«Звіт про виконання фінансового плану за 9 місяць. Основне, що з цього хочеться зазначити, що з поверненням з 8 вересня 2019 року на стадіон «Спартак» у нас значно зросла стаття доходів від реалізації квитків. Відповідно, доходи були збільшені в цій статі на 175 тис. грн»,- сказав Володимир Загурський.

Крім цього, Володимир Загурський зазначив, що КП недоотримало з обласного бюджету 300 тис. грн субвенції, які футбольному клубу дофінансувало місто.

«Вносимо зміни до фінансового плану на 2019 рік. Була очікування субвенція обласного бюджету в розмірі 4,3 млн грн, ми дочекалися 4 млн і на сесії міської ради було додано 300 тис. грн»,- говорить керівник КП «Футбольний клуб “Полісся”».

Також виконком затвердив коригування в частині витрат.

«Зокрема, знімається частина на утримання автотранспорту, знімаються видатки на відрядження та спрямовуються ці кошти на фонд оплати праці й закупівлю медикаментів, це трохи більш як 9 тисяч», - додав Загурський.

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир Спартак-Арена гроші 

Схожі новини