1 2 3 4 5 6

Футбол

​Футболісти житомирського заводу визначали кращих у корпоративному турнірі з футзалу

30.06.2021 15:45Футбол

До Міжнародного дня молоді у Житомирі відбувся корпоративний турнір з футзалу серед працівників компанії «Кромберг енд Шуберт» (Житомир)

Організатори змагання кажуть, що метою турніру є забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом молоді, яка працює в компанії "Кромберг енд Шуберт", а також - підвищення рівня майстерності футболістів, визначення кращого футбольного колективу.

"Дорогі хлопці! Футбольний рух на підприємстві - це символ того, що завод працює, що він цікавий для таких класних, молодих, енергійних хлопців, як ви. З історії розвитку футбольної команди Леви KROSCHU почалося дуже багато хороших справ на підприємстві. Ваша зацікавленість, згуртованість були доказом того, що підприємству потрібно рухатися в бік спортивних розваг, в бік культурних розваг. Це дало дуже класний поштовх до багатьох проєктів. І керівництво заводу і НПС «Кромберг енд Шуберт" підтримують вас у будь-яких починаннях.

Я досі пам’ятаю, з яким трепетом ми закуповували перші форми, перші м’ячі та їхали на турнір до Луцьку, а тепер історія футболу на КРОШУ налічує дуже багато турнірів, на яких ви досягаєте чималих успіхів. І я сподіваюся, що цей рух буде і надалі розвиватися, що ми будемо мати попереду дуже багато матчів, на які прийдуть ваші вірні вболівальники,» - розповіла Голова НПС «Кромберг енд Шуберт» Ольга Воєвуцька.

Загалом у змаганні взяли участь 8 команд, які грали за системою плей-оф.

Переможцями турніру стали команди:

1 місце виборов ФК Леви KROSCHU

2 місце - ФК Легіон

3 місце - ФК Джмелі

Усі команди отримали призи від підприємства і Оліївської ОТГ, переможці були нагородженні грамотами та сертифікатами.

Теги: футзал Кромберг енд Шуберт  

Схожі новини