1 2 3 4 5 6

Футбол

Голова ОДА дуже хоче, щоб житомирський футбольний клуб зіграв першу домашню гру нового сезону на стадіоні «Полісся»

14.01.2021 13:37Футбол

Голова ОДА Віталій Бунечко сподівається, що житомирський футбольний клуб «Полісся» зіграє першу домашню гру весняного сезону на стадіоні «Полісся».

Про це Бунечко сказав 13 січня 2021 року в програмі «Діалоги» на Житомир.info.

«Документи знаходяться в ДАБІ з 31 грудня. Заплановане відрядження в ДАБІ проговорити про можливі недоліки, які є в документах, виправити це і, маю надію, що весняний сезон ФК «Полісся» вже почне грати на стадіоні «Полісся». Точно можу пообіцяти, що зіграють в цьому році (на житомирському стадіоні «Полісся») і мені дуже хочеться, щоб зіграли першу домашню гру в цьому році», - сказав Віталій Бунечко.

Також він скористався нагодою привітати головного тренера футбольного клубу «Полісся», якому 13 січня виповнилося 45 років.

Нагадаємо, у вересні 2020 року голова ОДА та підрядник пообіцяли у листопаді провести перші матчі на житомирському стадіоні «Полісся», але завершити роботи не встигли.

Зазначимо, що реконструкція центрального стадіону «Полісся» триває вже 15 років. Вперше про реконструкцію головної спортивної арени Житомира заговорили в далекому 2005 році. Відтоді це «будівництво довжиною у вічність» пережило вісьмох голів Житомирської облдержадміністрації, Віталій Бунечко – дев’ятий.

22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» і 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкцію центрального стадіону. А вже 16 жовтня цього ж року Бунечко «анонсував» розслідування про можливе розкрадання коштів на реконструкції стадіону «Полісся». У листопаді слідчі ГУНП звернулися до суду з клопотанням про доступ до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 7 жовтня 2017 року, щодо розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, сума завданих збитків ще встановлюється. 23 грудня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив проєктну документацію по реконструкції стадіону «Полісся» загальною вартістю 167 млн грн.

Спортивний Житомир

Теги: стадіон "Полісся" Бунечко  

Схожі новини