1 2 3 4 5 6

Футбол

Головний суперник житомирського ФК Полісся в ІІ лізі продовжить боротьбу за підвищення в класі

06.01.2020 14:03Футбол

Тернопільська "Нива", яка є головним конкурентом ФК "Полісся" за 1 місце групи А ІІ ліги ПФЛ, планує продовжити сезон та поборотися за підвищення в класі.

Про це повідомляє офіційний сайт тернополян.

Клую заручився підтримкою ще двох бізнесових структур з Тернопільщини і продовжить участь у чемпіонаті Другої ліги щоб виконати поставлене напередодні сезону завдання, а саме — вихід до Першої ліги.

Щоб досягнути потрібного результату за підсумками третього кола та впевнено дивитися на майбутні перспективи клубу ми не припиняємо пошуки потенційних інвесторів та партнерів та запрошуємо усіх охочих долучитися до фінансування ФК "Нива", а особливо представників владних структур.

Водночас клубом розпочата процедура створення акціонерного товариства, що дасть змогу залучити до фінансування, як владні структури, так і юридичних та фізичних осіб, які матимуть можливість стати акціонерами клубу. Також акціонери зможуть впливати на кадрову політику клубу, обираючи директора клубу та представників на інші керівні посади. Списки акціонерів щомісячно публікуватимуться на офіційному сайті клубу. А на вимогу акціонерів клубом надаватимуться звіти по фінансових витратах.

З відпустки команда вийде 28 січня та розпочне підготовку до третього кола чемпіонату, що заплановане на кінець березня. Всього команда проведе чотири етапи підготовки.

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир ПФЛ ІІ ліга ПФЛ 

Схожі новини