1 2 3 4 5 6

Футбол

Головний тренер ФК Полісся Анатолій Безсмертний: Готуватися до нового сезону плануємо з липня

15.06.2020 11:37Футбол

Головний тренер ФК "Полісся" Анатолій Безсмертний планує розпочати до нового сезону вже в І лізі у липні. Про це у коментарі "Спортивному Житомиру" він розповів під час відзначення команди 12 червня.

- Старт наступного сезону буде десь на початку вересня. Відповідно ми будемо збиратися десь на початку липні і потроху будемо готуватися до І ліги

- Склад команди зберігся?

- Практично так. У багатьох хлопців є пропозиції, але поки ми всіх тримаємо в команді. Чекаємо рішення що і як у нас далі. І будемо приймати рішення. Але поки кістяк команди зберігся і це найголовніше. Ну і по трансферам та новим футболістам теж будемо розмовляти.

- Тобто якісь переговори ведуться?

- Поки що ні. Але ми вже починаємо працювати в цьому напрямі.

- Чи вважаєте, що нинішній склад може справитися із задачами в І лізі?

- Ми подивимося що там і як. Але я все рівно вважаю, що всі наші хлопці заслужили, щоб спробувати себе в І лізі. Багато хто з них - не новачки в І лізі. Будемо дивитися, але процес селекції ніхто не відміняв.

- Головне питання - ви залишаєтесь в команді? Бо є практика в ІІ лізі укладати контракти з тренерами на сезон...

- Це все ще буде обговорюватися. Бо, по великому рахунку, ми лише вчора дізналися, що ми вже в І лізі. І про цілі та задачі в найближчий час будемо говорити, зустрічатися з Сергієм Івановичем (міський голова Житомира, - прим. ред.), який дуже сильно допомагає команді. І вже від цього будемо відштовхуватися, як ми себе бачимо в І лізі.

Спортивний Житомир
фото Каріни Цимбалюк

Теги: ФК Полісся Житомир Анатолій Безсмертний коментарі 

Схожі новини