1 2 3 4 5 6

Футбол

Головний тренер житомирського ​ФК "Полісся" про гру з "Маріуполем": Краще програти таку гру, ніж виграти в слабкого суперника 8:0

12.07.2021 11:22Футбол

Житомирський ФК Полісся поступився ФК Маріуполь із рахунком 0:3. Це була друга із запланованих контрольних зустрічей. Гравці Маріуполя забивали на 63 хвилині (Кулаков) та на 86 і 89 хвилинах (Кащук).

Про це інформує сайт ФК "Полісся".

Огляд матчу Полісся - Маріуполь:

“Із занадто великим пієтетом поставились до команди Прем'єр-ліги, хоча налаштовували на дещо інше. Дуже інформативно гра пройшла. Краще програти таку гру, ніж виграти в слабкого суперника 8:0. Для інформації ця гра - в актив. Є що розібрати, є на що звернути увагу. 3:0 - це, звісно, помилки. Але справа не в рахунку. Навіть, якби ми програли 1:0, або зіграли 1:1, ми будемо звертати увагу на якість гри. А ця гра дала дуже багато інформації. Ми її обов'язково розберемо і будемо рухатись далі та готуватись до сезону. Радує те, що вони не опустили руки і справді переживали за результат. Але переживаючи за результат, потрібно відштовхуватись від вимог та якості гри. А рятувати вітчизну - це трохи не те. Але вони дійсно дістали з себе ще щось, ми ж розуміємо, що важко. І це радує. А тепер потрібно вже говорити не лише про терпіння, але й про якість”, - сказав в післяматчевому коментарі головний тренер ФК Полісся Юрій Калітвінцев.

Теги: Калітвінцев гра футбол Туреччина Маріуполь  

Схожі новини