1 2 3 4 5 6

Футбол

​Головний тренер житомирського «Полісся» Сергій Шищенко поділився враженням від перших днів роботи в команді

17.07.2020 11:42Футбол

16 липня житомирський футбольний клуб «Полісся» провів тренування не центральному стадіоні, після якого журналістам Житомир.info вдалось поспілкуватись із новим головним тренером команди Сергієм Шищенком про його перші враження від роботи.

«Познайомилися на базі 14 числа після того, як пройшли тести на коронавірус. Всі зібралися, Сергій Іванович мене представив. Ми нормально поговорили, я розповів, що я хочу від них бачити, які будуть вимоги, правила і ми почали тренуватися. Спочатку тренування були одноразовими, сьогодні перший день, коли ми почали працювати в дворазовому режимі. Потроху даємо футболістам інформацію про те, що я хотів би бачити, через теорію, через тактичні заняття. Даємо дозовано, щоб не було каші в голові. У хлопців є бажання, є прагнення. Звичайно, видно, що було багато пропущено через коронавірус. Видно, що хлопці в різному стані, тому що хтось вдома займався, можливо, хтось не займався. Але бажання є, прагнення є. Трохи сумбуру, але це нормально, ми тренуємося лише третій день, і я на це не сильно звертаю увагу. А далі подивимося. Думаю, з кожним днем буде все краще і краще», - розповідає головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко.

За півтора місяці, за словами тренера, він хоче сформувати команду, яка діятиме на полі злагоджено та чітко.

«Перш за все важливо, щоб ті вимоги, які я хочу бачити, команда за півтора місяці ідеально вивчила. Щоб вони розуміли, що треба робити в тій чи іншій ситуації. Важливо, щоб ми підійшли в хороших кондиціях до початку чемпіонату. Це, все-таки, історична подія. Я думаю, що хлопці розуміють значимість турніру. Ми будемо намагатися виходити і грати кожну гру на перемогу. Потрібно завжди бути оптимістом, а не грати абияк. Ми будемо виходити і радувати своїх уболівальників. Треба розібратися, хто з хлопців залишиться в команді, буде продовжувати сезон у Першій лізі. Важливо зрозуміти, хто зможе, тому що рівень Другої ліги значно нижче. Перша ліга дуже виросла в порівнянні з минулим роком. Ви самі бачите, які непрості матчі проходять. Тому до першої ліги треба бути готовим. Треба вивчати хлопців, хто буде готовий і залишиться. Що стосується посилення, то так, Перша ліга ще грає. І якщо ми захочемо когось запросити, то це, звичайно, проблема. Але знову ж таки, треба розуміти, хто буде вільний, на яку позицію нам потрібен гравець. Перш, ніж це робити нам потрібно зрозуміти, хто залишиться в команді, яка позиція буде вимагати посилення. Далі будемо вже точково працювати з тими, з ким зможемо домовитися і запросити в команду», - каже коуч жовто-зелених.

Про виступи в сезоні головний тренер житомирян поки говорить обережно, але погоджується: іноді апетит приходить під час прийому їжі.

«Перш за все повинен бути збалансований і організований футбол. Баланс повинен бути у всіх лініях, щоб у нас не було проблем. Вони, безумовно, будуть, тому що суперник буде вивчати нашу манеру гри, ми - суперника. Тому тут хто кого переграє в тактичному, функціональному планах, в мисленні. Та й у везінні, напевно, теж. Все це буде грати роль. Щодо боротьби за високі місця, то, звісно, апетит приходить під час їжі. Ми будемо намагатися грати тільки на перемогу. Напевно, кожен для себе ставить максимальні цілі. Ми повинні розуміти, що нам потрібно в першому сезоні притертися. Тому що є багато команд, які виходили з Другої ліги і у них не виходило. Ми повинні розуміти, що можуть бути проблеми, але ми повинні з ними справлятися. Звісно, якщо підуть перемоги, то і керівництво, і ми самі повинні будемо розуміти, чого ми хочемо. Приклад «Миная»: клуб почав чемпіонат не дуже добре, а потім під час чемпіонату вони пішли вгору і у них почали з'являтися інші думки. Дай Бог, щоб і у нас так вийшло. Якщо не вийде, то вже на наступний сезон будемо ставити якісь більш вагомі цілі. Але для цього потрібно все: і стабільне фінансування, і інфраструктура. Ми повинні бути готові до якихось великих завдань. Тому що просто залетіти в Прем'єр-лігу і не знати що там робити ... Треба бути підготовленими. Якщо ми підготуємося і будемо це бачити, то і завдання будемо ставити і вирішувати інші», - каже Шищенко.

Як повідомляв Спортивний Житомир, представлення Сергія Шищенка, як головного тренера ФК «Полісся» відбулось 7 липня на центральному стадіоні.

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир Сергій Шищенко 

Схожі новини