1 2 3 4 5 6

Футбол

Гравці житомирського "Полісся" завершують тренування до матчу із київськими динамівцями

14.08.2020 17:45Футбол

Футболісти житомирського клубу "Полісся" на заміській базі під Житомиром тренуються до товариського матчу із київським ФК "Динамо". Гра відбудеться 15-го серпня у столиці.

За словами гравця житомирського "Полісся" Дениса Притиковського, на цей матч житомирські футболісти покладають великі надії, бо за його результатом стане відомо, чи готові гравці "Полісся" до виступів у першій лізі.

Денис Притиковський: "Ми готуємося згідно із затвердженим графіком. Для нас це така ж контрольна гра, як і всі інші. Бажано показати гарну форму. Це буде для нас позитивним спортивним досвідом. Київське "Динамо" – гарний суперник. У них новий тренер, і вони теж змінюються".

Директор футбольного клубу "Полісся" Володимир Загурський розповів, що житомирські футболісти цієї осені вперше за останні 16 років виступатимуть у першій лізі. Але, за його словами, не вистачає фінансування.

Володимир Загурський: "Міський бюджет виконує свої фінансові зобов’язання. А от із обласного бюджету недофінансування. На сьогодні це 3,5 млн. грн. Грошей на зарплату, пальне, статті, які забезпечують життєдіяльність клубу, залишилось до кінця місяця. Розраховують на спонсорів".

За словами Володимира Загурського, чемпіонат у першій лізі розпочнеться 5-6 вересня. На якому стадіоні гратимуть футболісти "Полісся", ще не визначено.

за матеріалами Суспільне.Житомир

Спортивний Житомир

Теги: анонси ФК Полісся Житомир 

Схожі новини