1 2 3 4 5 6

Футбол

Гроші на реконструкцію стадіону можуть витратити на боротьбу з коронавірусом - Бунечко

09.04.2020 18:34Футбол

Коштів, виділенех житомирською обласною радою на боротьбу з коронавірусом, ураховуючи й гроші меценатів, великого бізнесу, місцевих бюджетів, нам на першому етапі достатньо. На першочергові заходи зараз є 72 мільйони. А за потреби обласна рада зможе перерозподілити бюджет в бік збільшення видатків саме на боротьбу з коронавірусом. В тому числі і за рахунок коштів, виділених на реконструкцію стадіону "Полісся".

Про це порталу Чесно розповів очільник Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

– За рахунок чого ви плануєте зробити такий перерозподіл?
– Від моменту, коли в нашій області запроваджено надзвичайну ситуацію, усі видатки, крім захищених статей, припинено. І тому зараз кошти акумулюються. Немає такого, як я кажу, що депутатів дуже часто юзаю на виділення коштів на холодильники… Зараз холодильники ніхто не купує.
– Звідки ви плануєте забирати кошти, коли виникне така потреба?
– З обласних програм. Починаючи з добудови нашого стадіону! Це як приклад вам наводжу. Стадіон будують з бозна-якого року, і я вже шостий, хто його добудовує. Ми виділили на нього 15 мільйонів. І хоча я пообіцяв громаді, що цього року його добудую, я впевнений, що люди поставляться з розумінням, якщо я попрошу ці кошти перерозподілити на боротьбу з пандемією. І таких програм чимало. Наприклад, гроші на виконання депутатських повноважень. Ними готові пожертвувати. Депутатські фонди – це найоптимальніший варіант.

Спортивний Житомир

Теги: стадіон Полісся влада гроші Бунечко 

Схожі новини