1 2 3 4 5 6

Футбол

Капітан ФК Полісся Ярослав Галенко: Для успіху в Першій лізі потрібні досвід і час

01.12.2020 16:55Футбол

Чому гравці "Полісся" не змогли в кінцівці року витримати взятий темп інтернету-виданню KomandaOnline розповів капітан житомирян Ярослав Галенко:

- З «Агробізнесом», нам було цікаво, тому що вони самі грають і нам давали грати. На жаль, ми пропустили спочатку один, потім другий гол, далі суперник грав за рахунком, їм набагато легше було в цьому плані. Усі винні в поразці. Команда живий організм, потрібно щоб ніхто не випадав з гри, виконували те що, вимагає тренер.

Коли суперник веде в рахунку 3:0, куди їм поспішати? Можливо вони хотіли більше зберегти сил, перед матчем на Кубок України з полтавською «Ворсклою». Нам реально було важко відіграти три м'ячі, можливо ще два куди не йшло. В останніх трьох матчах у нашої команди проявився спад у грі, можливо потрапили в піке або в яму.

У нас молодий колектив, якщо подивитися, то більше 50 ігор зі складу зіграло всього 4-5 чоловік. Деякі тільки звикають до Першій ліги, для цього потрібен досвід і час. Сподіваюся, що в наступному році будемо сильнішими!

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир 

Схожі новини