1 2 3 4 5 6

Футбол

Керівництво житомирського ФК "Полісся" провело зустріч з футбольними агентами

12.12.2021 09:43Футбол

11 грудня керівництво футбольного клубу “Полісся” провело зустріч з футбольними агентами, які представляють інтереси футболістів із різних куточків України.

Про це поінформувала пресслужба футбольного клубу.

Такою ініціативою клуб демонструє свою відкритість та бажання до співпраці із талановитими футболістами.

“Світом, на сьогодні, керують інновації і ми, можливо, зробили дещо нестандартний крок. Але цією зустріччю ми хотіли б завершити будь-які спекуляції щодо клубу. Цією зустріччю ми твердо засвідчуємо, що ми відкритий клуб, що ми відкриті для всього футбольного світу. В тому числі і до футбольних посередників або футбольних агентів, без яких, як ми прекрасно розуміємо, не може існувати сучасний клуб, який ставить перед собою високі задачі. Ми на цій зустрічі в першу чергу засвідчили їм свою повагу і ми дали їм чітко зрозуміти, що ми налаштовані на довготривалі відносини, хочу наголосити - на взаємовигідні відносини. І ми чекаємо від них тільки одного - якісних гравців. В зимове міжсезоння з різних причин команду покинуло сім гравців. І відповідно у нас на сьогодні відкрито сім позицій, які потрібно заповнювати. Зрозуміло, що більш якісними гравцями, тому що клуб перед собою, в особі президента Геннадія Владиславовича Буткевича, ставить високі амбітні задачі, про які не один раз вже говорили: в цьому сезоні це призове третє місце, в подальших сезонах - це участь в єврокубках. Ми будемо йти до цього шляху поступово, крок за кроком”, - розповів деталі зустрічі директор ФК “Полісся” Володимир Загурський.

xwpW7wAKi_f9Pj4tJdcVmB3MvLScFPIUxgbQdQhP0p5kCtW0G6un8aE_jCaalUsObpBJana1TODKjqBDsL59203O1nlGe6upwx9V9orwAHNZRIjmLq5o3bD0vRosCpO3RZvgoBdv

Директор клубу “Полісся” також наголосив: керівництво клубу має довгострокові плани розвитку футболу у Житомирі.

“Ми так само пояснили футбольним агентам, що ми не просто будуємо команду, бо клуб - це не тільки команда. Також йде робота і щодо налагодження широко розгалуженої інфраструктури. На сьогодні в Житомирі є доволі непогана дитячо-юнацька школа, сучасний стадіон “Спартак”, реконструйований два роки тому. На сьогодні вже йде мова про школу інтернатного типу, де матимуть можливість вчитись, тренуватись та проживати діти з усієї Житомирської області”, - сказав Володимир Загурський.

Найбільшим пріоритетом для клубу є футболісти родом з Житомирської області. Водночас, клуб готовий розглядати і інші пропозиції футбольних функціонерів.

fjoEw0dltOWXdtUTtyIzthFvsO0ALfUEG96EMMs4e64Upo1YMbB0LOtBCgCdBCbXciwRiQpw25BOO24XcUfVakzasT9HFbusGLbN8_87BRxpNY2tW7IDh9OnuQI8lTDTmQ2hkZxV

“Безумовно, ще одним стрижнем, на який ми звернули увагу - ми в першу чергу будемо звертати увагу на пропозиції по гравцям з Житомирської області. Тому що в нас є ідея та необхідність збільшувати присутність житомирських футболістів, бо “Полісся” це все ж таки житомирська команда. І ми бачимо це по тенденції, яку демонструють нам ті хлопці-житомиряни, які зараз в команді, а це і Андрій Сахневич, і Андрій Власюк, і Максим Андрущенко, то на цих людей ходять і щиро вболівають люди. Але ми не виключаємо і всіх інших. Ми в першу чергу будемо брати якісних гравців. Якщо співпадає так, що гравець буде житомирський та ще й буде сильніший за тих, які були, то ми йому надамо пріоритет”, - сказав Володимир Загурський.


Дана зустріч є одним із перших кроків, які готовий робити ФК “Полісся” для поглиблення співпраці з різними футболістами. І подібна зустріч - безпрецедентний крок з боку керівництва ФК “Полісся”, переконаний тренер-селекціонер Сергій Мізін, який приєднався до “Полісся” у зимове міжсезоння.

Js_pNfxOPC_VqnVfEya1RWL7VjdxlAF11_NXzo0JBzEV4ZeMi10adC1tij2ENzpQ2mpN78NBGJTbm51nvVJgYhpYBvSqQppT1OUQha-r6EHLRX0JZQ6nGVNX4wJVbz5x1a_ZX0Q6

“Я давно у футболі і за все своє життя у різних якостях - і футболіста, і функціонера - я вперше зустрівся з таким. Бесіда була дуже плідна і полягала вона в тому, що це футбольні агенти, які працюють по всій Україні. Зустрілись для того, щоб обговорити майбутнє команди “Полісся”. Я скажу, що з нашого боку зустріч була відкритою і ми раді всіх бачити. Це, мабуть, перша така зустріч за всю історію футбольної України. Ми відкриті для всіх футбольних людей, для усіх футбольних агентів. Ми повинні і будемо розглядати усі пропозиції щодо футболістів. Ніякої закритості немає і ми тільки раді робити усе, щоб наші футбольні таланти радували усіх своєю грою”, - розповів тренер-селекціонер ФК “Полісся” Сергій Мізін.

Теги: Загурський Мізін футбол агенти  

Схожі новини