1 2 3 4 5 6

Футбол

Команда СДЮСШОР “Полісся” U17 здобуває путівку у плей-офф Дитячо-юнацької футбольної ліги України

13.05.2021 15:50Футбол

Перемоги з поразками вдома і на виїзді чергували команди СДЮСШОР “Полісся” у 17-му турі Вищої ліги ДЮФЛ України, у якому житомиряни протистояли вихованцям “Локомотива”, повідомляє офіційний сайт школи.

У домашній дуелі юнаків “Полісся” і “Локомотива” U16 підопічні Ігоря Шумила і Андрія Словінського вистояли у першому таймі “на нуль”, однак зі стартовим свистком другого тайму пропустили тричі впродовж п’яти хвилин. У подальшому гості продовжили володіти ініціативою і всередині тайму забили ще двічі, довівши рахунок до 0:5 і лише після цього житомиряни спромоглися на “гол престижу”, який забив Ярош.

Матч між молодшими командами U14 закінчився розгромною перемогою житомирян. Першу скрипку у матчі “Полісся” і “Локомотива” зіграв Марк Круглов, який оформив хет-трик. Перший гол Круглова, який влетів у ворота “Локомотива” вже на 8-й хвилині, став наслідком систематичного тиску юнаків “Полісся” на ворота суперника. Підопічні Володимира Микитюка і Миколи Ткачука продовжили гнути свою лінію, однак забивали вже у другому таймі.

Так само перемогу і поразку було зафіксовано і у виїзних матчах юнаків СДЮСШОР “Полісся”. Так старша команда житомирян U17 під керівництвом Максима Зайнчковського здобула непросту перемогу з рахунком 3:2 й тим самим забезпечила собі участь у плей-офф, а підопічні Юрія Воловня і Сергія Завалка поступилися з рахунком 0:3.

Наступний, 18-й тур, стане для житомирян заключним у груповому етапі: у неділю, 16 травня, юнаки СДЮСШОР “Полісся” U17 і U15 вдома прийматимуть “Спарту-Київ”, а команди U16 і U14 зіграють зі “спартанцями” на виїзді.