1 2 3 4 5 6

Футбол

Кубок України з футболу: «Полісся» проходить далі, а «Звягель» і «Мал» припиняють боротьбу

24.09.2020 18:41Футбол

У середу, 23 вересня, відбулися матчі-відповіді попереднього раунду Кубку України з футболу серед аматорськи команд з футболу 2020 року. Після зіграних матчів-відповідей вже точно відомі 15 з 16 учасників 1/8 фіналу:

 1. Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк)
 2. Вотранс (Луцьк)
 3. СКК Демня-Фенікс (Демня/Підмонастир, Львівська обл.)
 4. ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.)
 5. Полісся (Ставки, Житомирська обл.)
 6. Нива (Бузова, Київська обл.)
 7. Сокіл (Михайлівка – Рубежівка, Київська обл.)
 8. ЛНЗ (Лебедин, Черкаська обл.)
 9. Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)
 10. Вікторія (Миколаївка, Сумська обл.)
 11. ФК Суми
 12. Велетень (Глухів, Сумська обл.)
 13. СК Каховка (Херсонська обл.)
 14. Металург-2 (Запоріжжя)
 15. Скіф (Шульгинка, Луганська обл.)

16-й учасник 1/8 фіналу визначиться 30 вересня у матчі ФК Вовчанськ – Нафтовик (Охтирка). Порядок проведення матчів 1/8 фіналу та «сітка» турніру будуть затверджені 1 жовтня. Матчі даного етапу відбудуться 7-го та 14-го жовтня 2020 р.

«Вітаю «Полісся» (Ставки) з виходом до 1/8 фіналу аматорського Кубку України! Сьогодні футбольні команди Житомирської області зіграли матчі-відповіді попереднього раунду Кубку України серед аматорів.

“Полісся” з мальовничого села Ставки обіграв представника Київщини ФК «Джуніорс» та вперше в своїй історії вийшов до етапу 1/8 фіналу. Це важлива подія для нашої футбольної спільноти.

Вітаю представників «Полісся» з перемогою, Ви – молодці, рухаєтесь у правильному напрямку становлення команди і прославляєте Житомирщину на всеукраїнському рівні. Дякую за боротьбу й бажаю достойних виступів у наступному раунді кубку!

На жаль, дві інші команди, які також брали участь у турнірі – «Звягель» (Новоград-Волинський) та «Мал» (Коростень) припинили боротьбу на попередньому етапі. Дякую клубам за виступи у аматорському кубку і бажанні розвиватися, а перемоги ще будуть.

Творимо футбольну історію Житомирщини разом», – прокоментував виступ команд у Кубку України серед аматорів голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк.

Спортивний Житомир

Схожі новини