1 2 3 4 5 6

Футбол

«Легіон» - переможці Відкритого Кубку пам’яті Героїв АТО в Бердичеві

15.10.2019 10:05Футбол

У переддень Дня Захисника України, у неділю, 13 жовтня, на майданчику зі штучним покриттям на Червоній горі відбувся Відкритий Кубок пам’яті Героїв АТО. Організаторами змагань виступили: Управління сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради та Бердичівська асоціація футзалу.

Участь у змаганнях взяли вісім команд, шість представляли місто Бердичів, одна команда – Андрушівку, ще одна команда - Семенівську ОТГ. За підсумками жеребкування до групи «А» увійшли «Легіон» , «Хажин», «Хлібзавод», «ЕХО», а до групи «Б» - «НЦ ССО», «Спарта», «Фортуна» та «Прогрес».

За підсумками матчів групового раунду у півфіналі групи «А» зустрілися «Легіон» та «Хлібозавод», а у півфіналі групи «Б» зустрілися «Спарта» і «Фортуна». У матчі між «Легіоном» та «Хлібозаводом» більш досвідчені футболісти «Легіону» здобули перемогу з рахунком 4-3. А у матчі між «Спартою» та «Фортуною» з Андрушівки в основний час була зафіксована нічия 1-1, а у серії післяматчевих пенальті перемогла «Фортуна» з рахунком 2-1.

У фінальному матчі зустрілися «Легіон» (це команда 26-ї Бердичівської артилерійської бригади) та «Фортуна» з Андрушівки. У цікавій та напруженій грі перемогу здобув «Легіон» з рахунком 4-2.

По завершенню фінального матчу відбулася урочиста церемонія нагородження. Переможців, фіналістів та кращих гравців турніру нагороджували: голова Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран, начальник управління молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради Тетяна Дячук, голова Бердичівської асоціації футзалу Станіслав Лужанський, а також дружина та діти Героя України, загиблого воїна АТО Романа Абрамова.

Спочатку відбулося нагородження кращих гравців турніру. Кращим воротарем турніру став Андрій Григорьєв («Спарта»), кращим бомбардиром турніру став Максим Захаркевич («Фортуна»), кращим гравцем турніру було визнано Віктора Іськова («Легіон»), кращим тренером став Руслан Лук’янюк («Легіон»).

Команда-фіналіст отримала футзальний м’яч та грамоту, команда-переможець з руки родини Романа Абрамова отримала – Кубок, м’яч, грамоту та святковий торт. Також м’яч отримала ще одна команда військовослужбовців, яка брала участь у турнірі – «НЦ ССО».

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів військові 

Схожі новини