1 2 3 4 5 6

Футбол

Лідери втрачають очки. Металіст 1925 виривається в топ. Результати ігор 21 туру І ліги ПФЛ

30.06.2020 10:18Футбол

У понеділок, 29 червня, відбулася частина поєдинків 21 туру Першої ліги України з футболу. У центральному матчі туру "Минай" вдома розійшовся миром з "Інгулецем". Закарпатці швидко відкрили рахунок, але ближче до фінального свистка гості зуміли відігратися. Нічия підняла "Інгулець" на друге місце, а "Минай" скотився на 7-му сходинку.

Ще одна нічия була зафіксована в Миколаєві, де місцевий МФК приймав львівський "Рух". У першому таймі зустрічі завдяки голу Яворського господарі вийшли вперед. Після перерви гості швидко відігралися - гол на рахунку Русина.

Втратою очок конкурентів скористався "Металіст 1925", який розгромив ОПФК "Черкащина" і вийшов на першу сходинку турнірної таблиці. А ось "Черкащина" замикає турнірну таблицю і майже не має шансів на порятунок.

"Агробізнес" на виїзді впевнено обіграв МФК "Металург" та опинився та третій сходинці турнірної таблиці. Запорожці також залишаються у зоні вильоту на 15-му місці.

Авангард мінімально обіграв Кремінь завдяки реалізованому пенальті на початку зустрічі. Варто відзначити, що арбітр тричі призначав 11-метрові у ворота гостей.

Чемпіонат України - Перша ліга

21 тур, 29 червня

Миколаїв - Рух - 1:1 (1:0)
Голи: 1:0 - 36 Яворський, 1:1 - 54 Русин

Авангард – Кремінь - 1:0 (1:0)
Гол: Лобов, 17 (пен.)
Нереалізовані пенальті: Кірієнко, 35 (А), Собко, 89 (А)

Гірник-Спорт - Балкани - 4:0 (1:0)
Голи: 1:0 - 25 Лозовий, 2:0 - 71 Хомченко, 3:0 - 75 Чередниченко, 4:0 - 85 Герасимець

Металург - Агробізнес - 1:3 (0:1)
Голи: 0:1 - 43 Когут, 0:2 - 48 Черненко, 1:2 - 51 Сарапій (пен), 1:3 - 57 Козьбан

Черкащина - Металіст - 1925 1:4 (0:1)
Голи: 0:1 - 21 Дерек, 0:2 - 57 Дерек, 0:3 - 59 Цвіренко, 0:4 - 76 Банасевич, 1:4 - 87 Тарануха

Минай – Інгулець - 1:1 (1:0)
Голи: Нурієв, 39 – Мішуренко, 73